Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Méhszájseb műtét? Okozott...

Méhszájseb műtét? Okozott valakinek gondot későbbi terhességnél, szülésnél? Milyen volt a műtét? És az utána lévő hetek?

Figyelt kérdés
Két éves fiam van,nem tudom hogy fogom megoldani az otthoni dolgokat.most lesz a bölcsi beszoktatás is.Férjemnek új munkája van nem tud hosszú időre szabira menni.
2011. szept. 28. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, de nem műtötték, fagyasztották. Nem is tudtam, hogy műtik is.

Nagyon hamar túl voltam rajta és mehettem haza.

Igaz, jóval később szültem, 7 évvel később egész pontosan.

De semmi gondot nem okozott.

A beavatkozás után még aznap fájt a hasam, de aztán elmúlt és mintha semmi sem történt volna. :)

2011. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fagyasztották, kb. 2 évvel szülés előtt. Semmi gondot nem jelentett a szülésnél. A műtét plasztikát jelent? Mert nekem a doki anno azt mondta, hogy most fagyasztja, szülés után valószínűleg szükség lesz a plasztikára. Nem lett szükség:)
2011. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt fagyasztva, kb 15 percet töltöttem a rendelőben, és csak arra kellett utána figyelni, hogy 3 hétig nincs szex, és 3 hónapig csak betét, és zuhany, tehát egy időre el kellett felejteni a tampont meg az ülőfürdőt.

De olyan szépen helyrejött, hogy mikor babát vártunk évek múlva, eszembe se jutott, hogy ilyen is volt. Másik dokihoz kerültem közben, neki is elfelejtettem említeni, de nem is vett észre semmit.

Azt viszont nem értem téged miért akarnak műteni ezzel ?

Emlékszem, nekem is anno elmagyarázta az a dokim, hogy mik a lehetőséget, és a fagyasztást javasolja, de döntsem el, hogy nekem melyik eljárás szimpatikusabb. Nagyon korrekt volt.

2011. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*lehetőségeK... bocsi
2011. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rokonom, akinek olyan volt, hogy muszaj volt muteni, a fagyasztas nem lett volna jo. Meg nincs gyereke,de az orvos szerint olyan szepen helyrejott, mintha ott se lett volna.
2011. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem sajnos már nem elég a fagyasztás.Valószínű hpv-m is van.Igen plasztikát jelent.Kivágnak egy darabot a méhszájból,és egy új méhszájat csinálnak.Csak szeretnénk még egy babát,egy másfél év múlva,és félek,hogy utána újra kell plasztikázni,a fiam is négy kiló volt,nehéz,és lassú szülésem volt.
2011. okt. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!