Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kapok frászt a család/gy...

Miért kapok frászt a család/gyerek témától?

Figyelt kérdés
Nem szeretek belegondolni nem vagyok oda a gyerekekért és nagyon nem vágyom rá sőt kifejezetten taszít.:S
2010. nov. 24. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
És? Mi a probléma?
2010. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagyunk egyformák. Te ilyen vagy. Pont.
2010. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy? Mert ha korom béli azaz 14-16 körüli akkor ne csodálkozz, hogy még idegen neked ez a család dolog és, hogy frászt kapsz tőle. De mondjuk ez ember függő is. Mindenki másképp áll ehhez a témához. Én 15 éves vagyok és például engem nem rémít meg ez a gondolat :) De ezt csak te tudhatod, hogy mért taszít a család/gyerek téma!
2010. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Van párod?

Engem soha nem taszított, én mindig szerettem a gyerekeket, szerintem egy nőnek a legcsodálatosabb érzés anyának lenni. De ezt csak az tudja akinek van gyereke és szívből akarta.

Azt, hogy miért taszít a gondolat, csak te tudod.


10 hónapos tündéri kislány anyukája

2010. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És mazochista vagy vagy micsoda? Ez itt a gyerekvállalás, nevelés kategória. Mit csinálsz itt? Frászt akarsz kapni?

Jó, persze felőlem nyugodtan. Csak furcsa.

2010. nov. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!