Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Januárban lesz 2 éves a...

Januárban lesz 2 éves a kisfiam. Női börtönbe, női börtönőrnek el lehet (ne) menni dolgozni gyerek, család mellett? Vagy kész öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Bárki véleménye érdekel, mit tenne a helyemben, esetleg érintettek is kommentelhetnek. Munkarend: 12/24,12/48. Ezt meg tudnánk oldani.
2011. szept. 20. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod oldani, akkor mi a kérdés?

Én is el akartam menni, pár éve, 5 körül volt a lányom, (nem női bv, vegyes, de itt van a városban, és persze van női részleg), de azt mondták, túlképzett vagyok.

2011. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sok negatív dolgot olvastam erről, hogy ha szabados vagy, akkor se vagy szabad, mert sokat kell bíróságra járni, meg ilyenek. Nem szeretném, ha családom kárára menjen, nem ér annyit.
2011. szept. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!