Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak, ti hogyan hasznaljato...

Anyukak, ti hogyan hasznaljatok fel a DM pontokat ugy, hogy a leheto legjobb legyen?

Figyelt kérdés

En meg csak most regisztraltam, egy nagy pelenkavasarlasra hasznaltam fel a 15%os bababonusz kedvezmenyemet, akkor kertem active beauty kartyat is, egybol van rajta 200 pontom.

Most nezem a kedvezmenyeket.

Ha jol latom az, amit 50 pontert kapok kb semmire sem jo (pelenkavasarlas, popsitorlo vasarlas szempontjabol, ezek a nagy tetelek, mert 2 pelenkas gyermekem van).

Vagy megis?

A 150 pontost lehet talan legjobban kihasznalni, mert ahhoz jar 15% kedvezmeny a vasarlas osszegebol.

Ti erre szoktatok bevaltani a pontokat?


2010. nov. 28. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 50 pontos kuponfüzetbe van egy joker kupon amivel egy terméket 25%-os kedvezménnyel vásárolhatsz meg,én igy szoktam pelenkát venni.
2010. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

De az egy termek alatt egy darabot ertenek, ugye?

Tehat egy csomag pelenka.

Nem egy tipusu termek, tehat mondjuk 5-6 csomag ugyanabbol a pelenkabol.

Mertha csak egy csomag, akkor az nekem nem eri meg, nalunk a 2 gyerekre napi 10 pelenka fogy, 1-2-3 honapra veszek pelenkat egy alkalommal, igy egyszerre 6-10 csomaggal veszek. Raktarozni szeretek, vasarolni menni utalok...

2010. nov. 28. 09:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
igen az csak 1 csomag pelenkára vonatkozik..akkor viszont neked jobban megéri a 15%-os és akkor a vásárlás végösszegéből jön le a kedvezmény.
2010. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy mondjuk kiváltok 4 db 50 pontos kuponfüzetet, mindegyikből a 25%-os kuponnal veszek 1-1 nagy doboz pelenkát, + beváltom a 15% kedvezményt is (lehet a kettőt egyszerre). Így majdnem 40%-kal olcsóbban veszek egyszerre 4 nagy dobozzal.
2010. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo:

Ez igy tenyleg jol hangzik. De akkor ez azt jelenti, hogy mondjuk 4 doboz pelenka eseten elso nekifutasra kell legyen 4*50 pontom a negy joker kedvezmenyhez plusz 150 pontom, hogy a 15%os kupont is bevalthassam, igaz?

2010. nov. 28. 11:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
15%-os blokkvégi kupont szoktak küldeni időnként,én is mindig az 50 pontos kuponfüzetet váltom ki, és 25%-os kedvezménnyel veszem a pelust, veszek még popsitörlőt is, és a kettőre jár a 15%-os blokkvégi kedvezmény. Meg ha van még a popsitörlőre is kuponom, akkor azt is beváltom.
2010. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én az 50 pontos kupont szoktam beváltani, leginkább a Joker kupon miatt és pelenkát veszek.

max-2 dolgot még veszek, ha kell, de a többit eldobom.


Most küldtek egy blokkvégi kupont 15%, meg az egyik újában szintén volt egy másik blokkvégi 5000 ft feletti vásárlásra.

2010. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az a 15%-os blokkvégi kupon?
2010. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
AZ, hogy a vásárlás végösszegéből levonnak 15 %-ot. Tehát a vásárolt cuccot 15 %-al olcsóbban veszed meg.
2010. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, én a teszveszen-vaterán veszem a kuponokat, kuponfüzeteket, és a -15%végösszegkupont is, ha nincs nekem. Általában egy eladótól veszek sok kupont, kb. 200,-Ft-ért, 80,-Ft a posta, de még így is nagyon-nagyon jól szoktam járni és én válogatom ki, hogy mik kellenek. Néha megnyerek olyat is, ami nem kell, azt visszateszem eladni, hátha visszahozza az árát.

Remélem tudtam segíteni. Én egyébként a bababónusz óta nem kaptam semmilyen kupont, csak látom fent a neten, hogy most is küldtek valamit sok embernek, de én nem kaptam :-(

2010. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!