Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van velem? Egyik nap a...

Mi van velem? Egyik nap a főnökömmel akarok konzultálni, hogy vissza tudnék-e menni dolgozni, a másik nap meg tesót szeretnék és a peteérésemet számolgatom.

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem,olyan,mintha nem is én lennék. Mintha kívülről nézném a vívódásomat.

A kettőt egyszerre nem lehet.

De akkor hogyan döntsek?


2010. nov. 29. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Várjál egy kicsit aztán majd kiderül mit szeretnél...
2010. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a "baj",hogy nem nagyon tudok sokat várni,mert ha a baba mellett döntök,akkor most "kell" cselekedni,hogy beleférjen abba az időbe,amikor még nem múlik el 3 éves a lányom. Munkahelyen pedig most van üresedés (szintén szülni mennek többen),máskor szinte lehetetlen visszakerülni.

Már amúgy is vagy 2 hónapja legalább ezen vacilálok,a kérdést azért írtam ki mert már olyan rég óta ez döntésképtelen helyzet van,és hátha volt valaki már hasonló helyzetben...

2010. nov. 29. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már régóta vívódsz ezen, akkor szerintem még nem érkezett el az idő az újabb babázáshoz. Én a helyedben visszamennék dolgozni, és akkor szülnék ismét, ha egyértelmű, olthatatlan vágyat éreznék egy kisbaba iránt.
2010. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 balazs00xx válasza:

omgxD itt koomoly gondok vannak

dönsd el mit akarsz!!!

2010. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!