Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj hogy én nem számolgatom...

Az baj hogy én nem számolgatom a babámnak bevitt kaloriákat?

Figyelt kérdés
egy éves mult, nagyon jo étvágya van, eszi amit mi, csak annyi hogy tejézékeny, napi 2x tápszer, gyümi, fözelék husival, keksz, kifli minden minden, de soha nem számolom hogy elég e a kaloria vagy ilyesmi..
2011. aug. 3. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a baj ha számolnád.
2011. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna számolgatni ...
2011. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem számolgattam, eszembe sem jutott. Most 22 hónapos.
2011. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyiknel sem szamolgatom, eszembe sem jutott, pedig a nagyobb nem tul jo evo, es nagyon vekonyka is.
2011. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem.. van, aki számolgatja??
2011. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azért sem értem, mert például az én kisfiam cukorbeteg (1-es típus) nekünk a szénhidrátot kell számolni, de azt is csak azért, hogy tudjam mennyi inzulint adjak neki. De azt én mondom meg mennyit eszik.

Van diabetológus, dietetikus, gasztroenterológus, akikhez havonta járok konzultációra, de soha nem mondták, hogy számolgatni kéne bármit is.

Az étrendet is csak azért nézik át, hogy mégis milyen szénhidrát mennyiséget eszik.

Pedig egyébként elég sovány mindkét fiam, de nem mondták, hogy figyelnem kéne a kalóriára.

2011. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert itt többen irták hogy számolják a napi bevitt kaloriát, üvegekre irt tápértéket stb.. hát ha számolnom kellene ezt is megbolondulnék, sztem igy is épp eleget, söt sokat eszik a fiam és változatosan. köszi a válaszokat
2011. aug. 4. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!