Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van a mai napon kb.15...

Miért van a mai napon kb.15 kérdés az utalások érkezéséről, miért nem nézitek vissza a mai napon kiírt kérdéseket mielőtt felteszitek ezredjére?

Figyelt kérdés
Na erre válaszoljon valaki aki tud :)
2010. nov. 2. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés.
2010. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én csak azt nem értem,hogy ezt miért kell minden hónapban megkérdezni.... :)
2010. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem!:1:inkább fel teszik a kérdést,ahelyett hogy olvasnának,

2:Mert soknak nincs mobil vagy internet bankja,ezért nem tudnak róla,feleslegesen miért sétálna el valaki megnézni a számláját

2010. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az államkincstár oldalán fent van minden utalás napja, ott bárki meg tudná nézni. De egyszerűbb ide kiírni minden nap egy rakat kérdést addig, amíg meg nem jön a pénz. Már a múlt héten kezdték, és gyanítom még holnap is lesz ilyen kérdés.

Nekem is herótom van tőle minden hónapban, pedig én is várom a pénzt, de tisztában vagyok vele, hogy utalás minden hónap első munkanapján van, és vagy aznap, vagy másnap a számlán van a pénz.

2010. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem az állandó kérdéseket!

Nekem mindig ugyanakkor jön a csp a kincstártól: a hónap első munkanapja utáni munkanapon.

Tehát ma jött meg.

A gyedet a munkahelyemről kapom, de az is mindig a csp-vel együtt jön. 4. éve kapom az ellátásokat és még soha, egyetlenegyszer sem jött később vagy korábban, mint ahogy írtam.

2010. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!