Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérlek írjatok nekem különlege...

Kérlek írjatok nekem különleges vagy ritka magyar de amerikai hangzású lány illetve fiú keresztneveket?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!!!:D
2010. dec. 12. 14:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Domán, Zoárd, Nimród, nagyon sok van szerintem, ami külföldön is elfogadható.

www.magyarnevek.hu

Itt tudsz böngészgetni.

2010. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nem ertem bocsi.Magyar nevet akarsz annak nem lehet amerikai hangzasa....

Esetleg kulfoldi nevre gondolsz ami Magyarorszagon is elfogadott/ismert anyakonyvezheto?

2010. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
hűűű a zoárd meg a nimród aztán baromi amerikai hangzású név...
2010. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen olyan is lehet ami amerikai keresztnév de Magyarországon is anykönyveztethető!Amúgy eddig is köszönöm!!!
2010. dec. 12. 14:41
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kevin és Brendon hirtelen ez jut eszembe. Azt hiszem a Dante is anyakönyvezhető már.

De mondjuk nekem nem tetszenek itt M-o-n ezek az amerikai nevek...olyan nagyzolásnak tűnnek :) De tudom nem ez volt a kérdés:)

Egyébként meg ha mondjuk apuka más nemzetiségű (tehát nem magyar) akkor lehet kérvényezni bármilyen nevet.

Barátnőmnek finn a férje és a kisfiuk finn nevet visel dupla vezeték névvel (magyar-finn) érdekesen hangzik :))

2010. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Martin. Részben azért is kapta ezt a nevet a fiam, mert kis esélyt látok arra, hogy itthon éli majd le az egész életét. Nemzetközi név, de anyakönyvezhető Magyarországon is, és senki nem néz furcsán itt sem, ha megmondjuk, hogy mi a neve.
2010. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is írta, Kevin, Brendon, Alex, Dilen, lány névből Alíz, Emma, stb. Ennyi jutott eszembe :-)
2010. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok itt van egy kis segítség:

[link]

Mi is innen választottunk nevet :-)

2010. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ruben, Bella, Lili, Anna, Annabell,Izabella (Izabelle), Abigel, Jazmin (Jasmine), Daniell, Daniella (Danielle),Dorian,Dezi, Dolli,Lori, Lorina, David.....stb stb


2. valaszolo

2010. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
van valami ami tetszik? csak azert, hogy milyen "stilusu" nevekben gondolkodjunk :)
2010. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!