Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérlek írjatok nekem különlege...

Kérlek írjatok nekem különleges vagy ritka magyar de amerikai hangzású lány illetve fiú keresztneveket?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!!!:D
2010. dec. 12. 14:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen van pl.:Brendon,Ruben,Milán,Kornél,Zénó,Benet,Kevin de még van SOK!!! Nem tudunk dönteni!Sajnos :(
2010. dec. 12. 15:20
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mik a szempontok.

Most a Brendon Dominik, Kevin es Benett nagyon felkapott nevek lettek.Az emberek fele oda van ertuk a masikat a hideg razza...

en inkabb Ruben, Oliver, Dorian neveket adnam.Ezek meg nem olyan gyakoriak, de kulfoldon is otthon is meg alljak a helyuket.

2010. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A Milán egy szláv név....nem is magyar és nem is amerikai...hangzásában sem.
2010. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha "kotoszkodni" akarunk akkor a Zeno sem jo, mert gorog-latin a Kornel meg latin eredetu es az ekezetek miatt nem tudjak kimondani kulfoldon.
2010. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Konrád, épp most volt az egyik amcsi filmben:)
2010. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A Konrad nemet nev, de ettol fuggetlenul nem gyakori, igy a kulonleges kategoriaba siman belefer :)

mellekesen nekem tetszik is :)

2010. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

Alíz

Annabella

Dávid

Dániel

2010. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam kulfoldon szuletett es megkapta az allampolgarsagot is(Kanada). Ezert olyan nevet valasztottunk ami Magyarorszagon is Kanadaba is megfelelo. Igy lett Erik a kisfiunk :) Amugy az Erik german eredetu pedig sokan azt hiszik amerikai utanzat. Ja es mi szigoruan "k" betuvel anyakonyveztettuk es nem "c" vel ahogy itt irjak.

Melle megkapta apukaja nevet(Tibor) ezt szinten konnyen kitudjak ejteni a kanadaiak is.

Ha lanyunk lett volna a Bonita Viktoria nevet kapja. Bonita ugyan spanyol de konnyu leirni es kiejteni, Viktoria meg nemzetkozi nev szinten. Most a Bitia nevbe szerettunk bele kar,hogy az elso "i" hosszu mert itt ugye nem letezik ilyen.

Ha ocsi lesz akkor az Alex Benedek nevet kapja valoszinu. Az Alex szinten ilyen szempontbol jo valasztas :)

2010. dec. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hogy hangzása milyen...? Nekem ezek a ritka nevek jönnek be:

lány: Küllikki,Miett,Leila,Fatima,Ninett,Ramira,Elen,Beneditta,Emili

fiú:Celesztin,Léndor,Rodrigó,Larion,Roderik,Lionel,Fridolin,Frederik,Brendon,Benett,Ramiró,Romárió

2015. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Dzsesszika /Jessica/
2016. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!