Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüveget mivel lehet...

Cumisüveget mivel lehet rendesen kitakarítani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
üvegmosókefével. de ha elfelejtem azonnal kimosni, és rászáűrad alul oldalra a tápszer akor belenyomoma mosogatószivacsot és fakanállal odaigazitom dörzsölöm. Ja és mosogatószerrel. Nem tudom konkrétan erre voltál e kiváncsi :)
2010. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

cumisüveg mosó kefe .mosogatószer - az aljára

fülpiszkáló a csavaros részekhez

vékony sörtéjü cumisüveg mosó kefe a cumihoz.


Az a legjobb ha több részes pl. mam ultivent az teljesen szétcsavarozható és maga a cumisüveg oly módon szétszedhető hogy a test egy henger amikor szétszeded. Azt jól meg lehet pucolni.

2010. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mosogatógép, egyszerűen ragyognak kívül-belül. Olyan, mint új korában.

Első gyereknél még én is cumisüvegkefével mostam, sose volt tökéletes.

Most be a mosogatógépbe, utána sterilizálom a mikróssterilizálóval. Éljen a 21.század!

2010. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Aventes uvegeim vannak es hozza mammos gumicumi.

Van, hogy szivaccsal szoktam, az uvegreszt altalaban azzal, mert vastag a nyaka az uvegnek, az ujjam hosszu, igy siman hozzaferek az aljahoz is. A csavaros reszeket, valamint a feher csavaros reszt kefevel szoktam mosni. A gumit szinten szivaccsal, a mammos gumit ki lehet forditani, beledugom az ujjam es nagyon jol moshato kivul-belul.

2010. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban vettem pohármosó szivacsot. Ez olyasmi mint a cumisüveg mosó kefe, csak egy henger alakú szivacs van rajt a nyélen! Az alja kicsit dörzsis szivacs-szerű, így az aljáról is feljön minden! És nem karcolgatja meg az üveget mint a kefe! Kb 300 Ft-ba került egyébként!
2010. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rizzsel! Fél maréknyi rizs, kis mosogatószer, kicsi víz, és rázni mint az őrölt. Nagyon szép lesz, időnként érdemes elvégezni, ha nem is minden nap. Használat után cumisüvegmosó kefével szoktam én is.
2010. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
őrölt = őrült :-))
2010. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megmondanátok,hogy hol lehet cumisüveg mosó kefét kapni?van egy olyan üvegünk,ami középen lukas,hogy a baba könnyebben meg tudja fogni.Na ezt a fajtát képtelenség kimosni tisztára.Ezzel a kefével az ilyen üveg is kimosható?
2010. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

cumisüvegmosó kefe rossmannban vagy dmben is talán esetleg tesco ilyesmik.

de a rossmann az tuti.

2010. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11:56 vagyok és köszönöm a választ!
2010. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!