Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első gyerek után érdemes...

Első gyerek után érdemes eladni a ruhákat?

Figyelt kérdés
Ti eladnátok,vagy jó lesz a másodiknak? ( Ha lesz...)
2010. dec. 15. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem tervezek mostanában szülni, 21 hónapos a lányom, nem akarunk még egyet. A babaruhákat nem adjuk el, mennek fel a padlásra mert a családban nálunk szokás odaadni, másrészt meg ha tényleg pár év múlva lenne másik gyerekünk annak jó lenne. Hely is van hol tárolni, szóval mi nem adjuk el.
2010. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat amiket első babádnál se tudtál hasznosítani és a következő babára se adnál rá. A többit őrizd meg. Akár otthonra is,de jó lehet még.
2010. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes eladni,biztosan van köztük olyan,ami a második babánál is használható lesz majd.Ha az anyagiakat nézem,jópár tízezrest meg lehet spórolni így.
2010. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem adtam el.Jó lett a másodiknak,pedig elég sok év van közöttük.

Utána tesómhoz került.Tőle vissza,mert nemrég szültem.

Nálunk körforgásban vannak:))))))))))

2010. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudtuk hogy lesz máodik is úgyhogy csak azokat tartottam meg amik bejöttek vagyis amivel nem volt gond akár márka akár pl. a zipzáras v. tépőzáras helyett patentos ruhák.


ami nem pl. vállnál patentolós rugi, gombos body, meg a plüss ruhák azokat elajándékoztam. Nemsokára veszek helyettük olyat ami a bevált kategóriába esik.

2010. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A jókat nem érdemes eladni mert keveset kapsz érte de ha lesz kistesó újra teljes áron kell megvenni müanyag dobozban száraz helyen elállnak sokáig.
2010. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem adok el egyet sem. Tervezzük a következő babát, és ő fogja örökölni a ruhákat meg minden egyebet. Ha a legjobb barátnőmnek hamarabb összejön a baba, akkor előbb odaadom neki a ruhákat, és tőle kerül majd vissza hozzánk.:)
2010. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, még baba nincs, de a kisruhák már megvannak.:-) Nálunk is szokás a körforgás, van olyan rugi, ami még az enyém volt, kiszolgált 5 kisrokont, most a legjobb barátnőmnél vannak, remélem most már én következem.:-)
2010. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én őrizgettem kislányom ruháit,mert kis korkülönbséggel szerettünk volna tesót.Kisfiú lett:)Aminek nagyon örültünk,sőt a szívünk mélyén azt is akartunk lányunk mellé:)Kislány ruhákat eladtam és vásároltam fiúsakat.Most már nem őrizgetem,egyből eladom amit kinőttünk.Nálunk nincs a családban kinek adni.Családon kívül meg őszintén szólva ingyen nem szeretném,pénzért meg nincs pofám,pl barátőmnek,így ezért inkább idegeneknek a teszen,vagy volt,hogy gyerek turiba beadtam és cserébe olyat hoztam amire szükségünk volt.Természetesen a jó állapotú ruhákról beszélek,amiért már szinte én sem adnék pénzt,de még hordhatóakat,amiért van aki 100-150ft kér azt vöröskeresztes ruhatartályokba bedobom.Ennyiért nem érdemes hírdetgetni.
2010. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!