Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Giordani GX compact...

Milyen a Giordani GX compact babakocsit? Szeretnék venni a 17hó kisfiamnak aki 10,5kg jelenleg 1. gyerek. A babakocsi leírásában max.15kg,36hó-ig ajánlja. Szerintetek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
A többi olyan gyengének tűnik a kép alapján.De amit közelebbről láttam nem jött be(pierre volt)Ez még elfogadható áron van-26.000-
2009. okt. 26. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk szafari zöld színbe van és nagyon szép! Van hozzá esővédő, lábzsák. Nem túl széles de a 9,5kg-os babám kényelmesen elfér benne több ruhában is. Ami nagyon tetszik hogy a kocsi alatt ahol ül a baba van egy cipzáros rész és oda is tudsz külön pakolni cuccokat és van egy nyitott hátra felé is. Jól irányítható, kis helyet foglal. Mi össze csukva tudjuk tárolni és megáll nem kell dönteni. Szerintem nagyon megéri.


Remélem tudtam segíteni!

Üdv: Judit

2009. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ennyi idősen már rég eltettük a babakocsit, és biciklivel jártunk mindenhová.Igaz mi vidéken élünk, nem kellett metróznom, vagy villamosra ülnöm!De szerintem remek, masszív kocsi!
2009. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nekem is a szafari szín tetszik.Csak filózok azon,hogy meg vegyen mert csak max.15kg-ig írja és ma méreszkedtünk és már 11kg.Jó lenne a kb 3 éves koráig használhatnánk.Vagy ált.meddig van használatba a babakocsi?Mint minden gyerek más.Kérdés,hogy 3 évesen mennyit nyom egy kis pasa?Első gyerköc.Most is sokat sétálunk,de azért elfárad hosszú távon.Nehéz cipelni őt is meg a táskát:)
2009. okt. 29. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt h 3 évesen mennyit nyomnak nem találtam, de 3,5-öt igen. Belinkelem, hátha segít.

[link]

2009. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat keress, ami nagyobb gyereket is elbír, nem ilyen alacsony a súlyhatár! Ez nem lenne túl sokáig elég már.

3 gyerekes anyuka

2009. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!