Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ez a járássegítő?

Milyen ez a járássegítő?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Érdeme megvenni?

[link]


2010. dec. 15. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

az én tapasztalataim szerint az (éppen ma) 11 hónapos kislányom nem azért esik pofára, mert a lábai nem bírják el, hanem azért, mert még nem tudja megtartani az egyensúlyát.

nem igazán értem, hogy egy olyan dolog, ami képes odébbgurulni, miként is segítené ebben.


de tegyük fel, hogy működik. van akkora helyed (küszöbök között), ahol ezt ki lehetne használni? mert a küszöbökön nem megy át vele, az is biztos...

2010. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést!

Nem a járássegítőre mint olyanra vonatkozik a kérdés, kell, nem kell. Hanem ez a márka ez a típusa milyen? Ha valaki találkozott már vele, van róla tapasztalata, megosztaná velem?


Kislányom találkozott már járássegítővel és nagyon jól el volt vele.

2010. dec. 15. 15:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet megnyitni a képet.

Nekünk FP járássegítőnk volt, lehet hogy tudnék segíteni, de nem tudom melyik tipusra gondolsz.

2010. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


ez lenne az, remélem ezt megnyitja.

2010. dec. 17. 10:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen volt (2 hónapig), majd eladtam! Vettük a FP járássegítő autót, ami szintén eladásra került!

Többet esett a babám, mint járt! Igaza van az első vsznak, és még veszélyes is a járni nem tudó babákra könnyen felborúl, amelyik pedig jár annak a babának sokkal jobb játékok vannak!

Esetleg menj be egy áruházba (ahol össze van rakva) és próbáltasd ki a babáddal, hátha neki bejön!

2010. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ilyen volt. Az a baj vele, hogy ha picit tolja a baba nagyon előregurul, a babát rántja magával. Talán nem elég stabil, vagy nem tudom. Esik-bukik, csetlik-botlik vele a baba.

Az én fiam görcsösen kapaszkodott bele, de orra esett, a járássegítő rá. Vissza is vetette a járástanulást.


Talán van akinél bevált. Mindenesetre mi nagyon hamar megszabadultunk tőle.

2010. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elöttem szólókkal.Úri huncutság az egész. A gyereknek magának kell felmérnie, és megtapasztalnia az egyensúlyt, és az esés mikéntjét.Ha nagyon félted, vagy ahogy nálunk, főként burkoló lappal fedett lakást béleld ki hab tapival, de mi sima polifoam kemping matraccal megoldottuk.Olcsóbb volt.Ha segítséget használsz, a gyerek azt fogja igényelni, és lövése se lesz az életről.A játszótéren nem adhatsz rá úszógumit, vagy bukó sisakot! Amúgy, az ő ösztönei is működnek. Úgy fog elesni, hogy védje a fejét.Mindentől őket se tudjuk megóvni. De nem is kell.
2010. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi olyan járássegítőt vettünk, ami kisautóvá alakítható (Playscool), így ha nem szereti a járássegítő részét, a másik funkciót hátha ki tudjuk használni. De a mi babánk már próbálgatja a járássegítőt, néha sokat tud vele menni, néha túl gyors neki, akkor letérdel. Nekünk a dokinéni ajánlotta. Inkább a járássegítő, mint a jártatás.
2010. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia

Ha már ebben a márkában gondolkozol akkor ez jobban megéri:

[link]

Nekünk is ilyen van, 1 hónapja kapta a lányom, amikor még kizárólag csak mászott, azóta egyedül meg, majdnem szalad, és még csak szerdán lesz 1 éves. És ez azért is jobb mert nem 1-2 hónapig használod hanem utána össze lehet csukni kismotornak.

2010. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekunk van ilyen es en nagyon meg vagyok elegedve vele...a fiam megtaltosodott miota megvettuk neki...pont azt nezegettuk a ferjemmel hogy nagyon stabil es barhol fogja a sulypont szepen eloszlik es nem billen el...az igazsaghoz hozzatartozik hogy a fiamnak van egy kicsi fejlodesi lemaradasa es azert tanacsoltak nekunk az orvosok hogy vegyuk meg mert ugy tudja hasznalni mint valami szines jarokeretet...ha a te babad egeszseges akkor azt tanacsolom hogy ne akarjal neki ilyen jarassegitoket venni mert ha elesik vele veletlenul akkor a kudarc visszaveti a fejlodeset...mindennek meg van a maga ideje...hagyni kell hogy egyedul elinduljon es nem kell surgetni...ha mindenkeppen akarsz venni akkor inkabb a kisautosat amit az elottem iro tanacsolt
2010. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!