Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítő jó választás lenne?

Járássegítő jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Ezt a járássegítőt néztem ki


[link]


De attól félek,hogy ha elindul vele akkor hasraesik.Vagy esetleg van benne valami ami fogja a kerekeket,ne guruljon olyan gyorsan?Mert félek ha megindol vele akkor lesznek huppanások.


2011. okt. 20. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Fisher Price van, az egyik hátsó kerék kattogós, az fékezi, hogy ne induljon neki olyan gyorsan:D
2011. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó tavaly karácsonyra vettem ilyet a keresztlányomnak aki akkor volt 9hónapos.És nem volt semmi gond vele.
2011. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 20. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szupi, aranyos, és más funkciója is van, az is jó. Mert hogy nem minden baba "használ" ilyet. 3 gyerekem van, 2 nem használta volna, egyik fiam biztos örülne neki, de pár hét és neki se lenne rá szüksége. Szóval szerintem győződj meg róla, hogy a babád fogja e használni vagy sem, mert (legalábbis nekem ) nem olcsó.
2011. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Tescos van.

Járás segítésére nem merte használni a lányom - de én sem hagytam -, mert nagyon gurult a kereke.

A zenélő gombok viszont a mai napig nagyon bejönnek neki.

A lényeg: nem ezzel tanult meg járni.

2011. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából nem azért venném neki,hogy ezzel tanuljon meg járni..attól még messze vagyunk.Hanem mert összehajtva is lehet használni,és ha majd elérkezik az ideje akkor akár tologathatja is.A nagyobbik gyerkőcömnek anno anyagi okok miatt nem volt ilyenje,de ő pl. a holdkompját tologatta.

Azért ez mégis csak jópofább és hasznosabb lenne mint egy holdjáró. :) Vagyis remélem.

2011. okt. 20. 23:37
 7/8 A kérdező kommentje:
*holdkomp...elnézést,már kissé késő van.
2011. okt. 20. 23:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, ez a járássegítő szuper! nagyon jó játékok is vannak rajta, szerintem nagyon jó választás.


De a teszvesz-vatera oldalakon éppen egyik nap láttam ilyet és félárban volt, esetleg ott olcsóbban meg tudnád venni - de ez persze a te dolgod, csak ötletelek :-)


A kisfiamnak tescos van, és soha nem esett vele hasra az életben, de nem is volt veszélye sem. ma is nagoyn szereti, 14 hónapos és csak úgy szántja vele az udvart :-) Nyugi, nem esnek vele hasra :-)

2011. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!