Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt ajakherpesz...

Szoptatás alatt ajakherpesz mennyire gáz és mit lehet rá használni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy 5 hónapos kisfiam elkapja :((
2010. dec. 15. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom tapaszt lehet. Ezen kívül ajánlott a sok C és B vitamin. Ami nekem nagyon bejött az a Lizin C, majdnem olyan gyorsan elmúlik tőle, mint a brutál gyógyszerektől. Ha jól tudom, ez egy aminosav, ami amúgy is megtalálható a szervezetben. Herbáriában, gyógyszertárban lehet kapni.
2010. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi majd utánuk kérdezek. Illetve olvastam hogy a fogkrém is jó rá mint természetes gyógymód mert szárítja, ebben van valakinek tapasztalata?

A babámnak lehet baja tőle? Nem puszilgatom és nem nyúlkálok a számhoz de ki tudja, nem szeretném átadni neki!

2010. dec. 15. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Lassar-pasztát ajánlották a gyógyszertárban. Ők keverik ki, terhesek is használhatják.
2010. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a homeopátia vált be, régen 2-3 havonta előjött a herpeszem, most 3-4 évente, ha érzem h viszket máris kezdem a bogyókat enni. Rhus toxicodendron 9 Ch a szer neve 2X5 golyó naponta, míg tart a fiola. Ha későn kezdem, és mégis kijön, nagyon enyhe lefolyású, max 2 napig tart. De a teafaolaj is nagyon jó.Ha nem puszilgatod a kicsit, és főleg, hogy szopizik, nem valószínű, hogy rajta kijön. Különben ha benned megvan a herpesz vírusa, nagy valószínűséggel már régen átadtad neki, csak rajta azért nem jött ki, mert az immunrendszere erős. A herpesz akkor jön elő egészséges emberen, ha az immunrendszer valamiért legyengül és nem tudja elnyomni az akár évek óta benne élő vírust.
2010. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!