Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás közbe hogyan lehetne...

Szoptatás közbe hogyan lehetne fogyni?

Figyelt kérdés
9hete született meg a kislányom,szerencsére tudok szoptatni.Terhességem alatt 8kg híztam,igaz előtte is duci voltam(77kg).Már újból ugyan annyi vagyok mint terhességem előtt,de szeretnék még kicsit(sokat)fogyni.Sajnos pajzsmirigy beteg vagyok ezért is híztam meg a pár éve.
2011. szept. 19. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy ilyen gyorsan visszanyerted a súlyodat. Ez nagy dolog 9 hét alatt. A további fogyással várd meg a szoptatás végét.
2011. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt nagy fogyókúrát ne csinálj, csak egy kicsit reformáld meg az étrendedet. Minden nap egyél fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt. Ehetsz kenyeret is és más szénhidrátot, de nagyon limitáld le. Ha tudod, akkor számold a kalóriáidat, 2000-re van szükséged egy nap. Ha ezt nem léped túl, akkor garantáltan nem fogsz hízni. Mozoghatsz is, de ne ugrálósat csak vmi könnyű pilatest, jógát csinálj meg.
2011. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek.A mozgásom megvan naponta:)kisfiam 4.5 éves állandóan mozgásban van én meg rohanok utána,meg alapba sok a tennivaló a ház körül,állatok,kert stb..Köszi az eddigi tanácsokat.Megfogadom.Azért még írjatok,kérlek
2011. szept. 19. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Odafigyelsz, hogy mit és mennyit eszel. Ha nem eszel túlzott mennyiségű zsírt, szénhidrátot, hanem inkább sok zöldséges, gyümölcsös dolgot, normális mennyiségű fehérjét, akkor maga a szoptatás is fogyaszt. A kiegyensúlyozott táplálkozás mindig fontos, a szoptatás alatt talán még jobban. Persze, nem azt mondom, hogy teljesen hagyd el a szénhidrátot, csupán, hogy figyelj oda, mennyit eszel. Mozoghatsz is, persze, ezt se szabad túlzásba vinni. Ha beállt a tejtermelés, akkor a mozgás és a kiegyensúlyozott étrend nem fogja azt befolyásolni.
2011. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!