Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy jó nőgyógyászt...

Ajánlanátok egy jó nőgyógyászt a miskolci Semmelweis kórházban? Mi a véleményetek a kórházról?

Figyelt kérdés
Hétfőn jöttem rá, hogy kicsi babucikánk fog születni! Szárnyalok a boldogságtól és mivel szerintem is nagyon fontos a korai terhesgondozás így egy jó dokit szeretnék keresni és ehhez kérem a segítségeteket! Boldog karácsonyt mindenkinek!!!
2010. dec. 22. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Dr. Sólyomvári Mária ott dolgozik-e még, de ő nagyon jó orvos, és kedves is. Azt mondják Spák László is jó.
2010. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És gratulálok, de szerintem az idén még felesleges elmenned, ugyanis akkor kezdhetik meg a gondozást, ha biztosak, hogy él a baba, az pedig a 6-7-8. héten derül csak ki. Ha hétfőn teszteltél pozitívat, akkor 2 hetet érdemes várnod, mert még nem fognak látni semmit.
2010. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én már 2 lánynak is ajánlottam Dr.Szemán Györgyöt és nagyon meg voltak vele elégedve.Most egy kicsit hosszú leszek,remélem nem baj:)Én 28 éves vagyok,8 éve járok hozzá,van magánrendelése is és a kórházban is megtalálod csütörtökön és pénteken.6 éve műtött petefészekcisztával,akkor a felét ki kellett venni,mindent megtett értem,amit csak el tudsz képzelni.Most volt 3 éves a kisfiam,persze őt is nála szültem.Több,mint 12 órát volt velem a szülőszobán,nagyon megbízható orvos.Szeptemberben derült ki,hogy érkezik a kis tesó,5 hetesen mentem hozzá először,akkor még csak petezsákot látott.Észrevett valamit,megint ciszta,csak most a bal oldalon:(Gyakrabban mentem hozzá,nagyon odafigyelt ránk.Most 10.-én elmentem hozzá,mert fájt a hasam a bal oldalon,akkor már gondoltam,hogy gond lesz.Előtte való nap mozdult meg a babám:)Sajnos a ciszta már 9 cm-es lett,úgyhogy 1 hete műtött és a bal petefészkemből sem sok maradt,de amit tudott megmentett belőle.Van egy újabb sebem,egy 15 cm-es,de túl vagyunk rajta,hétfőn jöttem haza a kórházból.A baba szerencsére remekül van,nagyon virgonc:D.Minden nap bejött hozzám a kórházba,volt olyan,hogy 3x is.Nem kapott előre tőlünk sohasem pénzt,most 10.000 Ft-ot tudtam neki adni,amit nagyon szépen megköszönt és nagy nehezen elvett.Én nem találkoztam nála kedvesebb,lelkiismeretesebb dokival,jó humorú,nagyon szimpi doki.Annyira hálás vagyok neki,mert mindig bent volt nálam,bármit kérdezhettem tőle és ez segített át mindenen.A nővérkék is tüneményesek voltak.Ne haragudj,hogy ennyire hosszú lett,de őt csak így tudom leírni neked vagy csak még nagyon frissek az élmények.Ha gondolod írjál privit és segítek,amiben tudok:)Tiszta szívemből gratulálok a babádhoz!Üdv.Viki.
2010. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pócsi Tamást NE!
2011. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!