Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok egy jó szülész-nőg...

Ajánlanátok egy jó szülész-nőgyógyászt a miskolci Semmelweis kórházban?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, a megyei kórházhoz tartozom, uhra, vizsgálatokra jelenleg oda járok, de nem nagyon szeretnék ott szülni.
2011. jan. 26. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia...

Meg tudlak érteni.a megyei kórház botrány szerintem,de biztos van ,akinek jó tapasztalatai vannak.

A Semmelweisben Dr. Vreczenár Lászlót ajánlanám,saját tapasztalatok és a közvetlen környezetemben lévő kismamák tapasztalatai alapján.Nagyon gondos ,elismert szakember!


Minden jót Neked!

2011. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dr. Spák László
2011. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én Dr.Szemán Györgyöt tudom neked ajánlani.Már több lánynak is elküldtem innen a számát és mindenki nagyon elégedett volt vele:)Én 9 éve járok hozzá,túl vagyunk 2 nagy cisztaműtéten is,az egyiket most decemberben csinálta,amikor már 16 hetes kismama voltam.A kisfiam is nála született,ő már elmúlt 3 éves:)Nagyon kedves,lelkiismeretes doki,aki érti a dolgát szerintem.Ha kíváncsi vagy valamire vele kapcsolatban,írj nyugodtan privit!Viki.
2011. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Spák még mindig a búzatéri rendelőben magánrendel? Mennyi a tarifája?

De más véleményeket is szívesen fogadok.

2011. jan. 28. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Szemán Györgyöt tudnám ajánlani. Nagyon jó fej és mindent meg lehet vele beszélni. Én csak most kezdtem járni hozzá, mert babánk lesz, de eddig nem bántam meg és nem is fogom. Semmiképp se szülj a megyeiben, inkább a Semmelweisben. Hisz az felújított, meg a megyei tényleg botrányos. Ha gondolod én megadhatom neked Szemán doktor számát. Nekem is itt ajánlotta egy lány és nagyon merem ajánlani. Ja és én is a Semmelweisben fogok szülni.
2011. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia Dr Tahy András nagyon jó nőgyógyász szülész van is neki fenn is van a neten hogy mit tanult hol és mihez ért de nagyon jó orvos a sote 2őn van és hát csak jót tudok róla mondani pussz 19 hetes kismama
2011. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sote? Az nekem kicsit messze van.
2011. jan. 29. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!