Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik, milyen ajándéknak...

Anyucik, milyen ajándéknak örülnétek leginkább?

Figyelt kérdés
Most ne azt írjátok légyszi, amit kapni fogtok, vagy azt, hogy épp szűkösek az anyagiak, hanem arra lennék kíváncsi, hogyha kérhetnétek ajándékot, mi lenne az? Hogy ne mindenki milliós ajándékokat írjon, legyen a felső határ mondjuk 50 ezer forint...
2010. dec. 23. 15:56
1 2
 1/20 kisnita ***** válasza:
100%
Egy olcsóbb mosogatógép kijönne 50 ezerből, szóval azt :) Sok a mosogatni való, naponta 3-4x mosogatok, ha lenne mosogatógépem több időd tölthetnék a családommal. Jövőre összekapargatom magamnak rá a pénz :)
2010. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy wellness hétvégének örülnék.
2010. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is örülnék mindkettőnek..:)
2010. dec. 23. 16:11
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alvásnak és egyedüllétnek :)
2010. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

ha befizetne valaki egy tetőtől talpig masszázsnak

hangoskönyvnek, mert olvasni nincs idő, de a könyvek hiányoznak

2010. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első válaszoló irta nekem is minden álmom egy mosogatógép.
2010. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy nagyobb lakás és külön autót.(Audit):)A lakás tavasszal meglesz.:D,de nekem már most kellene.Kocsi meg tuti nem lesz.
2010. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó...a felső határ 50 ezer Ft volt...abból tényleg tuti nem lesz Audi.:)
2010. dec. 23. 17:01
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

2 napos wellness hetvege egyedul (akkor is, ha utkozben meggondolom es minimum egy gyereket magam utan akarnek hozatni). Tetotol talpig rekonstrukcio. Fodrasz, kozmetikus, manikur, pedikur, masszazs, medence, koktel, forralt bor, tv, konyv, zene, puha, meleg torolkozok, finom etel talalva.

Ez ki sem jonne 50bol.

De igen, ennek nagyon orulnek.

2010. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatógépnek én is tudnék örülni (gyűlölök mosogatni). Csak sajnos biztos nem kapok, mivel 1. albérletben lakunk 2. el se férne sehova, olyan kicsi a konyha.

Egy új íróasztalnak is örülnék, mert ami van, az még az öcsémé volt, elsős korában kapta (viszonyításképp, most 21 éves), hát már nincs a legjobb állapotban. Ezen kívül egy nagy ruhásszekrényt szeretnék (és ezt fogom kapni), mert nincs akasztós szekrényem.

De már annak is örülnék, ha két napig az újesztendőben senki nem szólna hozzám és délig alhatnék, ágyban fekve kávézhatnék reggel, stb. :D De ezt nyaranta szoktam megtenni, olyankor megyek "szabadságra" pár napra :)

2010. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!