Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudok valamit tenni? Teszvesze...

Tudok valamit tenni? Teszveszen vettem egy használt, felfújható ugrálóvárat. Karácsony előtt fújtuk fel, kiderült, hogy lyukas, nem enged éppen teljesen le, de mindennap fújni kell bele, hogy ugrálni lehessen benne.

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy egy igencsak negatív értékelést fogok adni az eladónak, ezen kívül tudok még valamit tenni?
2010. dec. 26. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
eredeti volt vagy bontott? leirásban szerepelt hogy nem eredeti a csomagolás? Vedd fel vele a kapcsolatot és próbáld kicseréltetni! Ne adj negativot első körben, hátha meg tudtok egyezni és nektek is lesz egy jó váratok. Akkor adhatsz semlegest pl.
2010. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ja látom most irtad hogy használt! bocs fáradt vagyok!!

Akkor ezen kívül nem tudsz mit tenni.

2010. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy nem vette észre. :)


Hipermarketekben kapható medencejavító szett, én legutóbb valami 300 Ft-ért vettem. Jó az ugrálóvárhoz is.

2010. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó válaszoló irta,mi is azzal ragasztottuk be az ugráló várunkat.
2010. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem vette észre hogy lyukas, írd meg neki mi történt, és lehet hogy meg tudjátok oldani hogy visszaküldöd neki ő meg visszautalja a pénzt.

Én ezért nem veszek ilyesmit ott, csak ruhát vagy új dolgokat, félek hogy így járok.

2010. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!