Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy használt kék babaágyat...

Egy használt kék babaágyat szeretnénk átfesteni narancssárgára (mindenképpen színesre, mert a kék festék a sarkokban nem jön le teljesen). Milyen festéket használhatunk, ami bababarát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Akrillt.
2009. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én festékboltban dolgoztam és én is színesre akartam a kiságyat festeni, de nem tudotam olyan festéket találni ami megfelelő lett volna. Az nem elég hogy akril, tehát vizes legyen, mert arra is rá van írva, hogy bababútorra, játékra nem ajánlott. Tehát olyan kell amire konkrétan rá van írva, hogy babajátékra való. Én találtam, pedig gondolhatod, hogy minden gyárnál utánanéztem. Szerintem inkább hobbyboltban vagy kratív boltban nézdd meg ott van mindenféle dolog ami kimondottan bababarát.
2009. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!