Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek raktak fel mostanában...

Akinek raktak fel mostanában Budapesten spirált mennyibe került? Hol rakták fel? Nekem úgy néz ki, hogy a Rókusba fogják. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem magánrendelőben rakták fel. Akkor kellett mennem amikor megjött, mert akkor nyitva van a méhszájad. Egyáltalán nem fájt, azóta fent van, semmi panaszt nem okoz. 8-10 ezer forint között van, nekem felírta a doki és megvettem a patikába. Mivel fémérzékeny vagyok, nekem ilyen aranyszálasat írt fel.
2011. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem kórházba ingyen rakták fel !
2011. jan. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem azt mondtam,hogy a felrakás kerül ennyibe, hanem maga a spirál ára ennyi. Persze ,felrakják ingyen a korházban, de puszira nem adnak ilyen ezközt. :)

Első voltam.

2011. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!