Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten-pest megyében hol...

Budapesten-pest megyében hol van jó turkáló? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 11:59
 1/6 Adri baba ***** válasza:
A neten a keresőben találsz egy két helyet,de nem mindig olcsóbb mint pl a tescoban :)
2009. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Angol turi: Háda Kft. (www.hadakft.hu) A honlapon fent van az összes üzletük.

Nekem a Keletinél a Thököly-Murányi utca sarkánál lévő esik útba. Ez kilós turi.

És most már külön szedték a gyerekturit, az is a Keletinél van, ahogy befut a 7-es busz, látod onnan a sok angol zászlós kirakatot. :)

Nekem nagyon bevált!

2009. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyvárad téren halottam egy jó turiról.Baba holmik is jók,nagyon.1990ft kg-ja.
2009. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
XI. kerület, Kondorosi uszival szemben Banya-Tanya. Iszonyatosan jó, felnőtt cuccok is vannak. 2 szintes, alul kozmetika-illatszer-tisztítószer, felül turki. Mi MINDENT ott veszünk! Érdemes benézni!
2009. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nagyváradtéren merre található?
2009. febr. 3. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Nagyvárad térnél az Üllői úton van, a parkolóval szemben. Ez is Háda kft-s, így ha rákeresel az oldalukra megtalálod a pontos címüket. Kilós áru majd minden Hádás üzelt. Van darabos is (minden be van egyenként árazva), de az kicsit drága. Az Üllői üti üzletükben pont holnap lesz teljes árucsere, amikor is mindenki az üzlet előtt tolong már nyolckor. Ezért érdemesebb kicsit később menni, ha "ép bőrrel" meg akarod úszni a kalandot. Jó turkizást!!!

Csak hogy felcsigázzalak: a minap túrtam Hádás boltban (IV. kerületben) 5 rugit, 9 bodyt, kardigánt, kisnadrágot, takarót, fejvédőt a kiságyra és csak 3000..-ot fizettem

2009. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!