Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Két menstruáció...

Mi lehet ez? Két menstruáció között folyamatos barna folyás?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem és a 10. hétre jött meg.Ekkor tettem fel mirena spirált.Miután elmúlt folyamatosan mély barnás folyásom volt.Most megint megjött és elmúlt, de megint ezt a mély barna folyást látom.Nem fáj semmim!!Mitől van?Vagy még nem állt be rendesen? De miért ilyen mély barna??
2010. dec. 30. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

barna= vér

el kéne menni nőgyógyászhoz kivizsgáltatni, lehet még nem álltak vissza a hormonok

2010. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy nem álltak vissza, miért vérzik akkor?
2010. dec. 30. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
majd ezekre fog választ adni a nőgyógyász
2010. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy nem bírod a spirált. Nekem egyébként amikor kellett kontrollra menni, még mindig volt vérzésem, már nem is tudom 6/8 hétre a szülés után, akkor kaptam méhösszehúó cseppet. Picit vérezgettem még. Mire elfogyott az üvegből, addigra a vérzésem is elmúlt. Azóta minden rendben, 11 hónapos a babám.

Szóval el kell menned neked is újra a dokidhoz.

2010. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen valószínű az lesz.Azt hittem csak azért van mert még nem állt be rendesen!
2010. dec. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!