Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás menstruáció...

Barna folyás menstruáció helyett? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
26. napon elkezdtem barnázni (3 napja). A mennyisége napi szinten: a legkisebb tampon félig háromnegyedig telik meg, vagyis alig valami. Ciklusaim általában 32-33 naposak. Mi lehet a baj? A szokásos görcsök sincsenek, inkább csak gyomorfájdalom féleség. Ez most akkor a menzeszem? Hasonló tapasztalatok?
2011. máj. 30. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van esély a babára, akkor várd meg a mensid időpontját ha 2-3 napra se jön meg akkor tesztelj. Előbb nem érdemes mert nem valószínű hogy érdemlegest mutat. A barnázás jelenthet babát is, de ha úgy véled nem akkor szerintem fordulj orvoshoz. Lehet ciszta vagy vitaminhiány is.
2011. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt ilyen. Egyetlen egyszer, akkor csak ilyen barna folyásom volt mint Neked, kb. addig tartott amíg a menszi, de aztán semmi. Nekem tabletta abbahagyása után volt, elvileg a hormonok miatt. De én elmennék majd dokihoz, max. elküldd vérvételre.

2011. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor babás voltam.Menzesz helyett pár napig tartott, majd szünet, és újra kezdődött.Egy hónapig tartott összesen.
2011. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!