Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok! Hihetetle...

16 éves lány vagyok! Hihetetlenül szerelmes vagyok a jelenlegi barátomba, és valahogy mindig felhozom hogy kis idő mulva mennyire szeretnék tőle kisbabát! Nagyon korai ez a gondolat még ugye?

Figyelt kérdés

16 vagyok, szerelmes avgyok a páromba! 4 hónapja vagyunk együtt.. de h öszinte legyek én már szivem szerint arra vágyom hogy összeköltözzek vele vagy (valakivel) és legyen egy gyerekem! már szeretnék egy gondoskodó anya lenni, persze ez nem azt jelenti hogy most azonnal! majd ha letettem a szakmám, lesz egy biztos állásom és egy nagyszerű partner hozzá! szedek is fogamzásgátlót! de mikor párommal vagyok, mindig felhozom, és őt ez már szerintem egy kicsit idegesíti! amugy szerintem 16 éves lány legalább is a legtöbbségük nem gondol még ilyesmire! miért van az hogy én már igen? talán felnőttesebb a gondolkozásom? mit gondoltok erről?

Amugy köszönöm előre mindenkinek aki válaszol / ír!


2009. jan. 26. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
szia. én 17éves korom óta hajtogatom hogy babát szeretnék.Most 21 vagyok,és márciusban meg is születik a pici.De a barátodnak ne nagyon emlegesd,mert ezzel elriaszthatod magad mellől.Neadj isten,te szeretkeztek, te azt mondod védekezel,közbe meg nem a baba miatt,de a barátod meg azt tudja hogy védekezel,és ha kiderül a baba,lehet egyedül maradnál.remélem nem irtam annyira zavarosan:S
2009. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!