Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csak annyiba kerül a...

Miért csak annyiba kerül a Phil&Ted's a Brendonban?

Figyelt kérdés

A Sportot lehet kapni 80 ezerért (testvérülés +15 ezer). Bár a márka saját honlapján

( [link] )ezt a fajtát nem lehet megrendelni, de a másik, amit még forgalmaz a Brendon, az a Vibe 120 ezerért. A philandteds.com-on ez 600 euro!

Nem tudjátok véletlenül, hogy kifuttatják ezeket, vagy miért olcsóbbak, mint a márka honlapján? Ráadásul más nem is forgalmazza Magyarországon...


2010. dec. 30. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A Vibe-t aruhazban lattad?

Mert en kerestem a honlapjukon es nem talaltam.

Egyebkent nem hiszem, hogy kivonnak, mert ez a 80ezres ar eredetinek tunik, tehat ugy latszik, mintha eddig is ennyi lett volna. Ha kivonasrol lenne szo, akkor le lenne csokkentve az ar, mondjuk eredetileg lenne 120 (csak peldakent) es az lenne athuzva 80ra.


Mar eddig is lattam olyat, hogy a brendonban a magyar piacon kevesbe ismert babakocsik olcsobbak voltak, mint kulfoldon, pl az angoloknal, ahol alapban olcsobbak a babakocsik.

Epp tavaly vettem kint egy masik fajtat 200 fontert, ami nagyon jo arnak szamitott azert a kocsiert, majd meglepodve lattam, hogy a brendonban 40ezer korul volt ugyanaz. (mondjuk az a leertekelt ar volt, mert eredeti arnak joval tobb szerepel, a 40 akcios arkent volt feltuntetve.)


Osszessegeben tehat belefer, hogy ennyibe kerul a sima Sport valtozat.

Epp most nezegettem, angol ebayen is 300 fontert van fixarral uj ebbol a tipusbol, az ujabb sportok kerulnek tobbe.

2011. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!!!

Igen, áruházban láttam a Vibe-ot, a Váci útiban. VISZONT, webshop-on keresztül nem lehet megrendelni, tehát nincs a központi raktárukban, csak áruházban. Vibe-hoz tartozó testvérülést pedig egyáltalán nem lehet kapni; amikor ott voltunk a boltban, megnézték a rendszerükben és mondták, hogy nincs már belőle egyáltalán, kifutó termék volt, és elfogyott. Hát én kb. egy éve figyelem a Brendon akcióit, és egyáltalán nem láttam ez idő alatt leakciózva a Vibe testvérülését. Persze nyilván el is kerülhette a figyelmemet, nem tudom.

Én azért gondoltam, hogy drágább lehet egyébként a Sport, mert a Classic kerül a honlapjukon 379 fontba, és úgy láttam, hogy ár szerinti emelkedő sorrendben vannak feltüntetve a kocsik. A Sport pedig a Classic után jön.

Ja, és a Brendonban központi raktáron testvérülésből nincs is már színválaszték, csak sötétkék (még jó, hogy olyan színű kocsit szeretnénk).

De végülis eldöntöttük a férjemmel, hogy amikor megkapom a GYED-et, akkor meg is rendeljük, nehogy tényleg elfogyjon.

Köszönöm még egyszer, hogy írtál, minden jót és boldog új évet kívánok!

2011. jan. 2. 00:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg ráakad erre a kérdésre, és érdekli: nagyon úgy tűnik, hogy kifuttatják őket!

Megrendeltünk egy kék kocsit kék testvérüléssel - másnap már teljesen eltűnt a kék ülés a honlapról. Még a rendelésemnél sem jelenik meg sem a képe, sem a megnevezése. Felhívtam őket, mondták, hogy már nem rendelik, tehát nem forgalmazzák többé. És nem volt úgy leárazva, hogy áthúzott eredeti ár vagy ilyesmi.

Gondoltam én, hogy nem lehet normális, hogy valamit kétharmados áron adjanak, ami még Szlovákiában is ugyanannyiba kerül, mint a philandteds.com-on...

2011. jan. 5. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

De akkor nektek meg sikerult rendelni, ugye!

Gratula!

Az elso es egyetlen valaszolo voltam.


Sokaig egyebkent en is szemeztem a kocsivel (Angliaban), mert kicsi a korkulonbseg a sracok kozott (14 honap), de a ferjemnek nem nyerte meg eloben a tetszeset az egymas alatti gyerektarolas, foleg amiatt, mert a nagyobbik gyerek nalunk igen csak jo sulyban van (most mult ket eves es mar 16 kilo, de jo ideje elhagyta a 15-ot, mostanaban stagnal csak a sulya), igy feltunk, hogy talan nem lesz eleg strapabiro a kocsi.

Mi vegul egymas mellettit vettunk (Aria Twin), valamint kulon-kulon van egy-egy a fiuknak.

2011. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hali! Igen, mi rendeltük meg az utolsó darabot. Tegnap meg is jött, és annyira élveztem, hogy ma egész nap semmi mást nem csináltunk a fiammal, mint babakocsikáztunk a városban. Az idő is jobb volt - és nagyon szuper az a kocsi! Néztem az Aria Twin-t, az is jól néz ki, csak nálunk eleve ki volt lőve az egymás melletti megoldás. Képzeld el, hogy a testvérülés dobozán találtam egy árcimkét: 28990- !! 14990-ért vettük. Nagyon elégedettek vagyunk! :-)

Minden jót Nektek, és köszönöm a válaszaidat! :-)

2011. jan. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!