Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a termékek, amiket...

Mik azok a termékek, amiket kimondottan érdemes a Brendonban megvenni?

Figyelt kérdés
Van olyan, amit csak ott vesztek?

2011. okt. 28. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A Brendon nagyon sok mindenben árgaranciás,vagyis,ha megveszel ott valami és X időn belül ugyanazt a terméket máshol olcsóbban megkapod és ezt beviszed a Brendonba,akkor Ők visszaadják a náluk vásárolt termék árát.Én most a tápszert veszem ott,mert ott a legolcsóbb,amit a babám eszik.
2011. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pl.ágyneműt csecsemőnek (bollaby márka asszem) pelenkázó lap (az olcsóbbik 3990 volt) biztonságos de minőségi bébiolló (bébé confortot vettünk de már 4 éve használjuk és nagyon jó) kis csecsemő sapit,kesztyűt(karmolás ellen) azt is ott vettük.Ami nem ilyen full márkás cucc az általában nem drága. Ja fa kirakót is vettem ott pár napja 990ért. Sapkát (új téli kollekciós pihe puha 1490) hozzáillő sál 1290. Piacon nem kapom meg olcsóbban meg a kínaiba se.
2011. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a második vagyok, bár nem ez volt a kérdés de babakocsit és gyerekülést valamint nagybútorokat illetve játékokat sem vettünk ott. Az eladók nem értettek szinte semmihez a kocsikkal-ülésekkel kapcsolatban.:( És egy picurka csörgőért vagy építős készségfejlesztőért több ezer ft-ot nem adnék ki.
2011. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem szeretem a brendont. És az eladók is borzalmasak nálunk is :(

De etetőszéket ott kaptunk. Cumisüvegmosó kefét, lázmérőt is ott vettünk. És szandált, mert akciósan félárban volt a siesta márkabolthoz képest. Esővédőt is csak ott kaptunk a babakocsihoz.

Autósülést nem, babakocsit nem, ágyat, ágyneműt isten ments, a ruhák árából meg még én is felöltöznék...


Nem szeretem, de néha rákényszerülünk. Ezt szó szerint értsd, csak akkor megyünk oda, ha máshol muszáj. Nem Budapest természetesen, ott azért van hova menni vásárolni, nemcsak a brendon van.

2011. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ha máshol muszáj..."

bocs :-D

szóval ha máshol nincs, és muszáj odamennünk

2011. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A masodik fiam tapszeres volt, a tapszert mindig a Brendonbol rendeltem.

Valamiert a humana tapszerek majd egy even at le voltak arazva, de oriasi kulonbseg volt a brendonos ar es a tobbi ar kozott, a fiam pedig valogatos volt, csak a humana jott be neki. (De igy jo is volt, mert egyszer pl neztem az olcsonak szamito dm-es tapszer arat es az dragabbra jott ki, mint a brendonos humana).

Ugyhogy mindig egyszerre megrendeltem 5-10 doboz tapszert, ingyen hazhozhoztak 3-4 napon belul.

Raadasul pontokat is kaptam a vasarlasokra, kovetkezo alkalommal par szaz forinttal kevesebbet kellett fizetni.

2011. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a nagyobb dolgokat ott vesszük/vettük. (Pelenkázó, kiságy, gyerekülés, etetőszék...)

Neten nagyon sokfelé nézelődtem, és szerintem a Brendon semmivel nem drágább, mint más bababolt.

Cipőt, szandit eddig még csak ott kaptam a gyerek lábára!

(Pedig voltunk rendes márkaboltban is, de nem tudtak normális lábbelit mutatni).

Legutóbb kis sátrat vettünk, hozzá tartozó mászó alagúttal - 5000 Ft-ért.

Valaki írta, hogy az Ikeában csak az alagút 5000 Ft. :-D


Egyébként érdemes neten nézni a Brendon oldalát minden hónap elején. Az akciós dolgokat felrakják - Anyák lapja, Baba Magazin kupon, Ár-akció.

2011. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!