Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan "talalmany", amit a...

Van olyan "talalmany", amit a biztonsagi ov csatjara lehet rakni, hogy ne kapcsolja ki a gyerek?

Figyelt kérdés

2 eves kisfiamnak ez a maniaja, nem tudjuk leszoktatni rola.

Negyed orankent kepes kikapcsolni a biztonsagi ovet, ami ugye nem a legjobb dolog...


Eddig olyan autonk volt, hogy kozepen a hatso ulesen volt konyoktamasz, azt lehajtottuk, attol nem fert hozza a csathoz.

De a jelenlegiben ilyen nincs, igy szabadon eleri. Ha csak siman rapakolunk valamit, az nem segit, taskat, ruhat leszed rola, raadasul nagyon bepakolni sem akarom, mertha Isten ments valami baj van es ki kell szedni a gyereket gyorsan, akkor nekunk is sok lesz az akadaly.

De most legutobb mar az occse uleset is kikapcsolta, azt eszre sem vettuk, csak masnap.


Ti hogyan oldjatok meg?

Tudom,meg kell nevelni a gyereket, de mar fel eve magyarazzuk neki, tudja is, hogy nem szabad, megis megteszi.

Van esetleg valamilyen muanyag tok, vagy valamit feltalaltak mar erre, ami elzarna a gyerektol a csatot, de megis konnyen leszedheto baj eseten?


2011. jan. 2. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
bocsi, de konkrét választ nem tudok a kérdésedre, viszont azt tudom mondani nézz körül a brendon honlapján, mert ott amit csak feltaláltak, az tutira meg lehet venni. Vagy menj el, ha van nálatok üzlet a közelben, de ha nincs, a honlapon tudsz online rendelni is.
2011. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem az jutott eszembe hogy nem lehetne valami erős tépőzáras csőalakú textil akármivel lezárni?
2011. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam igaz nem kapcsolja ki az övet menet közbe, de a biztonság kedvéért úgy szoktam bekötni, hogy miután becsatoltam a csattot befordítom az ülése mögé. A mi autónkba a amibe bedugom a csattot az mozgatható. Így ha akarná se éri el.
2011. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!