Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok terhes?...

Ugye nem vagyok terhes? Tiszta ideg vagyok. Eddig csak barnás folyásom volt 2 nap.

Figyelt kérdés
11 hós a kisfiam, nagyon nem szeretnék még testvért. Nem alussza át még az éjszakát. Megőrülnék, ha mégis terhes lennék.
2011. jan. 2. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég költői a kérdés...részletek?
2011. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebbol tenyleg nem sok mindent tudunk meg.

Elvileg mar lehetnel terhes boven, ha 11 honapos a fiad, legalabbis en szules utan 5 honappal mar vartam a 2. babat.


De mibol gondolod, hogy terhes vagy?

Hogyan vedekeztek?

Megbizhatoan?

Milyen a mensid?

Szabalyos es most kesik, vagy mensi helyett csak barnazol?

2011. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam fel, mikor volt meg előzőleg, csak kb.-ra tudom. De most kellene megjönnie, de eddig csak barnás folyásom volt. Másnak volt ilyen és utána rendesen megjött? Persze nem megbízhatóan védekeztünk. Annyira kimerültek vagyunk a párommal, nem hiányozna még egy kistesó.
2011. jan. 2. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ha eddig szabályosan, erősen véreztél, akkor gondolom, gyanús a barna folyás. Csinálj tesztet holnap! Nincs kizárva a terhesség...

2011. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En varnek a helyedben 2-3 napot. Azert alapban a terhesseg meg a barnazas nem egyutt jar. Ha meg nem szabalyos a ciklusod szules ota, akkor lehet, hogy amiatt barnazol csupan, de az is lehet, hogy a kimerultseg is ratesz.

Ha nagyon izgulsz, akkor inkabb csinalj most tesztet, ha nem annyira, akkor varj 2-3 napot, hogy megjon-e es ha nem, akkor tesztelj.

2. valaszolo voltam.

2011. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem, igaz sajnos nem első vizeletből, ez eddig negatív lett, de akkor miért barnáztam és miért nem jött még meg? Holnap újra nézem reggeli elsőből, aztán ha nem jön meg, irány a doki.

Remélem a kimerültség lehet az ok, bár még soha nem maradt ki, csak úgy.

2011. jan. 3. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megkérdezhetem, mi lett a reggeli teszt eredménye?
2011. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött!!! Így nem teszleltem, de az összes tünetem meg volt 2 napig, ami a terhességem alatt is volt. Fájt a gyomrom, émelyegtem, feszült a hasam, szurkált a petefészkemnél, böfögtem, nem esett jól semmi étel, ezek szerint pszihésen voltak ezek a tüneteim mind. Fú, nagyon ideges voltam.
2011. jan. 4. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!