Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen IKEÁS maci rongyit hol...

Ilyen IKEÁS maci rongyit hol találok, ismerősöm kisfia elveszítette?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 3. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd be a Google-be a cimkéjén található nevet pontosan, és bizti kidob néhány találatot.
2011. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

talán e-bay-en.


Én ott vettem a lányomnak, ő egy Pampers csillaggal alszik 6 hetes kora óta (most 4 éves), egyszer elveszett, két hétig alig aludtunk, szerencsére ebay-en találtam, Németországból szupergyorsan itt is volt. Schmusetuch címszóval kereshetsz német oldalon.


Remélem sikerül pótolni, együttérzek :-((


Ninamina, 3 gyerekes anyu

2011. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem olyan, de nagyon hasonló..


Ninamina

2011. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy hasonló,teljesen új, a kislányom nem fogadta el,Ő kendőmániás:)Egy próbálkozás volt,hátha a kendőt kiváltjuk,mert az mindig elveszik séta közben,de mint mondtam egyáltalán nem foglalkozik vele.Ha érdekel írj privit és küldök képet,illetve megbeszéljük.

2011. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Megoldódott már a probléma? Mert a Müllerben láttam ilyet a babajátékok között! Pont ilyet! Bár az elég nagy méretű volt, nagyobb mint egy átlagos nyugikendő. Nem tudom ez is nagy-e.

(Huh! Ne tudd meg mit össze kerestem ezt a kérdést mire megtaláltam! Nem emlékeztem pontosan, csak a maci lebegett a szemem előtt. :) )

2011. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia,de aranyos vagy h írtál:) képzeld elmentek a müllerbe,és találtak ugyan ilyen macit,mint ami elveszett,NAGYON SZÉPEN KÖSZI A SEGÍTSÉGED:d
2011. jan. 18. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, h segítettem! :)
2011. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!