Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák Lapja "Még szebbé...

Anyák Lapja "Még szebbé tesszük" rovatba jelentkezett már valaki? Mik a tapasztalatok? Én is gondolkozok rajta, hogy jelentkezek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ott pontosan mit csinálnak?
2011. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az újságban van egy rovat. Lefényképeznek, hogy előtt, és utána... Smink, frizura, többféle ruha, és csinálnak pár képet rólad. És betesznek az újságba.
2011. jan. 7. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a Nők Lapja Iskolájába mennék, ahol állítólag megtanítják hogy mi áll jól, milyen stílus, színek, hogy öltözzél előnyösen az adottságaidhoz, frizura, hajszín, megtanítanak rendesen sminkelni. De kicsit tartok tőle hogy az is átverés, mert nem tudom hogy mindez egy gyorstalpalón megtanulható-e és nem-e csak egy nagy lelkizés az egész. Mert arra sajnálnék 40 rugót (nemtom most mennyibe kerül, régen ennyi volt.)
2011. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen a Nők lapja sulin volt egy ismerősöm,ő 60 ezret mondott,de kpott valami sminkcuccot is...hát......nem érte meg igazán....ahogy én láttam
2011. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi hogy írtál, akkor jó volt a sejtésem! Egy sminkoktatás sokkal kevesebből kijön, maradok annál :) Csak tartanék már ott!
2011. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!