Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jár az anyasági segély,...

Miért jár az anyasági segély, ha a baba halva születik?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy a temetési költsége miatt.
2011. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor is anya lett,csak sajnos el is vesztette a gyermekét. Egy NŐ onnantól Anya,hogy elkezdődik a terhessége.
2011. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ugye,ez igazából nem kérdés?!
2011. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Fel sem merül bennem, hogy sajnálod azt a pénzt egy halott csecsemő édesanyjától.
2011. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugye senkinek sem az jön le ebből a kérdésből, hogy sajnálom a pénzt?! Mindenki magából indul ki!
2011. jan. 4. 20:10
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem segély,hanem Anyasági támogatás.Egyszeri juttatás mindenkinek,aki szült.
2011. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Még, ha ilyen borzalom is a vége, azért gondolom, Megvették a baba bútort, kelengyét, kifizették a terhesgondozást esetleg magándokinál, és még sorolhatnám, hogy miket költ az ember a tényleges szülésig. Hülye kérdés.....
2011. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
De. Ez jön le ebből a kérdésből. És belőled indultam ki.
2011. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha valaki rosszra gondol, az kizárólag saját magából indul ki! Egy szóval sem írtam, hogy sajnálom, mindenki azt képzel hozzá, amit akar, ami belülről jön!

De ha ennyire érdekel, akkor képzeld el, hogy, én is voltam ilyen helyzetben én is megkaptam az anyaságit, és volt olyan ember, nem is egy, aki megkérdezte hogy az nekem miért jár, hisz nincs is gyerekem!

2011. jan. 5. 09:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha-sajnos-voltál ilyen helyzetben,pláne h*lye a kérdésed.Vagy az motivált,hogy Neked is beszóltak?!
2011. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!