Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elutaznál? Nagyobbik fiam 2,5...

Elutaznál? Nagyobbik fiam 2,5 éves, kisebbik 10 hónapos. Kihagyhatatlan utazási ajánlat.

Figyelt kérdés
Még sosem hagytam őket magukra. Biztonságban, a napi kapcsolatban lévő nagyszűlőknél lennének. A férjemmel még nem voltunk nászuton és szinte 3 éve sehol sem, legalábbis nem kettesben. Rossz anya vagyok, hogy el szeretnék menni? Te elutaznál? Lecseszéseket nem kérek. Ha lehet!
2011. jan. 5. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Én nem. De ez csak a saját véleményem. Mi több, mint 10 éve nem utaztunk kettesben sehová. Nem is vállalná senki a három gyereket. Ha nektek igen, menjetek!
2011. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire jól ismerik és szeretik nagyszülőket, és éppen semmi probléma (betegség stb.) nincs, én elmennék.

Mondjuk, nem írtad, hogy ez hány nap.

A gyerekeknek is jót tesz, ha anya és apa kipihent, nyugodt, nem pedig a végtelenségig hajszolt emberek.

2011. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne mennétek? Nem hiszem, hogy attól jó anya valaki, hogy nem hagyja a gyerekeit féltő és megbízható felügyelet alatt.

Nem írtad, hogy hány nap, én nem tudtam menni, mert több, mint egy éves koráig anyatejes volt és fejni nem tudtam.

Érzed te azt, hogy mehetsz-e, hogy mekkora törés lenne-szerintem.Lehet kicsit anyásabbak lesznek utána, de ezt bevállalhatod.

2011. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

Én sem hagynám őket ott több napra, de ez csak az én véleményem.

Mi megvárjuk, amíg olyan idős lesz, hogy Őt is vihessük. Mi sem voltunk nászúton, sőt együtt még sehol nyaralni. Hamar elterveztük a babát, és szerencsére hamar jött.

Millió utazás se kárpótolna érte. Egy egész életünk lesz még utazgatni.

De természetesen Te ismered a gyermekeid, a nagyszülőket, illetve a ti nevelési elveiteket.

Nem mondom, hogy én rátelepszem a gyermekemre, de az alap az, hogy este együtt mindannyian, egy lakásban hajtsuk álomra fejünket.

2011. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
10 nap...
2011. jan. 5. 11:52
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, egy külföldi út. Azt írod, kihagyhatatlan. Olcsó volt, esetleg nyeremény? Én inkább akkor már egy belföldi wellness-szállóba mennék, max. 5 napra. Bármikor otthon lehetnék, ha gond van.
2011. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Belföldre magammal viszem őket, két ünnep között is voltunk. A világ másik felére repülnénk, 14 órát. Kihagyhatatlan, mert megismételhetetlen, hogy ennyi jóbarát mégegyszer öüsszejöjjön...
2011. jan. 5. 11:58
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Akkor utazzatok! Jó utat!
2011. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ha a nagyszülők is támogatna és nem teher hanem öröm nekik a babázás akkor menjetek....(ja és főleg ha nem is öregek a nagyszülők, bírják fizikálisan a két gyereket)a férjed is örülne ha mennétek akkor rajta :)
2011. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább magammal vinném őket, de ha nem lehetséges, akkor persze, hogy elutaznék.
2011. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!