Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor utalják a GYED-et?...

Mikor utalják a GYED-et? Máskor már 5-én a számlán van, most meg még nem érkezett meg! Valaki nyugtasson meg, hogy jönni fog a pénz!

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk megjött.Cib
2011. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is, otp.
2011. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hamarabb szokott érkezni, most vagy 2 nappal később jött. Gondolom most bezavar az új év.

Nyugi! Jönni fog az neked is!

2011. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia.

Én cib-es vagyok és még ma sem jött meg sajna. Remélem hétfőn megérkezik. Neked meg jött mára az utalás, mert én is kicsit ideges vagyok már hogy hol van?

2011. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem 7-én megérkezett, én BB-s vagyok. Nem gondoltam, hogy csúszik az utalás, és azért tettem fel a kérdést. Remélem nem idegesítettem senkit! Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2011. jan. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!