Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg gyed-en vagyok 14...

Jelenleg gyed-en vagyok 14 hónapos babámmal ha terhes lenék akkor mit fogok kapni (pénz) ha megszületik a baba?

Figyelt kérdés

3-dik gyermek lenne de jelenleg gyed-en vagyok így ő utána is gyed-t kapnék?És ha mondjuk vissza mondanám most a gyed-t és gyes-re mennék úgye akkor a munkahelyemen ki kell vennem a szabikat és elmennék utána táppénzre úgy nem járnék jobban?Vagy esetleg ha gyes-re mennék most és elmenék dolgozni 3-5 hónapra akkor miből számolnák ki újra a gyedemet?

Remélem értitek mire gondolok...

Köszi a válaszokat!


2010. febr. 3. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagyobb 3 éves koráig csak 1 féle ellátást kapsz.Gyest+ a családikat.Én így tudom.
2010. febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapod a családit a 3 gyerkőc után és a picire először az anyaságit és Tgyást, utána a Gyedet.
2010. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor jól tudom,hogy jár a gyed.

De hogy járok jobban ha végig gyed-en vagyok a nagyobbal vagy ha kiveszem a stabikat és táppénz vagy gyes+másik munkahely 3-5 hónapra?

2010. febr. 3. 13:26
 4/4 A kérdező kommentje:
szabikat
2010. febr. 3. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!