Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik! Melyik a legjobb...

Anyucik! Melyik a legjobb sport babakocsi?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni nyárra a kisfiamnak ,egy spéci sport babakocsit!

Akkor lesz 1 éves!

Lényege,hogy keskeny legyen,de ne túl szűkös,és praktikus,könnyen tolható,és ne legyen túl mini a kereke!!

Linkeljetek léciiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Én ezt nézegetem :


[link]


Szerintetek???


2011. jan. 6. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Nekünk ilyen van, én nagyon szeretem. Picire csukható és csak 6 kg, így kényelmes vele utazni is, akár tömegközlekedéssel is. Egy mozdulattal össze lehet csukni és ki is lehet nyitni. Kényelmes a babának és majdnem vízszintig dönthető ha elalszik. A kerekei nem nagyok, de nem is túl picik. Helyből fordul, könnyű tolni. Amúgy hasonlít ahhoz, amit kinéztél, szerintem az is elég jó. :)

2011. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
[link] Nekünk ilyen van.Imádom.Nagyon megérte az árát
2011. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Húú,biztos nagyon megért 104 ezret! Egyedül viszi sétálni a babát?! Akkor biztos megéri...
2011. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van pirosban, nagyon szeretjük!

2011. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezzel szemezek!Az én lányom is egy éves lesz nyáron!

2011. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

15.26-nak!Nem kell án irigynek lenni!Az tényleg egy nagyon szuper kocsi!


Én ilyet szeretnék!Ezt lehet a legkisebbre csukni!

[link]

2011. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van: [link] Azért választottuk ezt,mert tényleg nagyon könnyű.Mindennap cipelem a harmadikra:-)
2011. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez csak 6 kiló és nem méreg drága!

2011. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

én ezzel szemezek

2011. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen van: [link]

Csak jot tudok rola mondani. Kicsire osszecsukhato, keskeny, de a babanak van benne helye boven, a fiaim szeretik nagyon es mi meg jobban. Sok babakocsink volt, de mai napig ez a kedvencem. Mi elsosorban varosi kozlekedesben hasznaljuk, de parkban is gordulekeny, ha fixalva vannak az elso kerekek. En kulon szeretem, hogy az elso kerekek kicsik, a hatsok nagyok, mert igy jol iranyithato, de megsem akadok el vele. Van rajta teleszkopos huzogato, tehat ugyanugy huzhato, mint mondjuk egy borond. Fel kezzel siman iranyithato (kiveve, amikor a 15 kilos fiam ul benne, akkor mar ket kezes, de alatta minden babakocsi ket kezes).

Hogy ujonnan kaphato-e, azt nem tudom, mi tavaly vettuk es nem is az orszagban.

A Quinny is tetszett, szemeztem vele egy ideig, de en magas vagyok, kozel 180 cm, kicsit alacsonynak bizonyult eloben.

A masik fiunknak ilyen kocsija van, ez is teljes mertekben varosi cirkalo, szinten meg vagyunk vele elegedve, osszecsukva ez meg kisebbnek tunik, mint a Take off (csak mas a formaja csukva): [link]

Nalunk a ket gyerek es a nem tul nagy csomagtarto miatt fo szempont volt az osszecsukott meret, igy a gyerekulesk ele szoktuk rakni a babakocsikat.

A masik fiunknak ilyen van, de

2011. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!