Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb babakocsi...

Melyik a legjobb babakocsi márka, milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

ez kizárólag pénztárcafüggő


Nekem 11 éve PC volt (akkor drágának számított 30 ezer ft-éer vettü) egy nagy rakéás xar volt)


Most 2 éves kicsi, Graco utluma (TS-es) van szuper semmi baja és 2 éve "csak" 50 ezer ft-ba került


-nagy batárt nem vettem volna, és olyat sem ami nem bolygókerekes, vagy kisci a kosara

- mózeskosarasat sem


ja és 100 ezer ft felett sem

2011. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Coletto austin a3,Jané,quinny,Abc degign,maxi cosi.Én csak ezekből válogatnék...Meg ha nagyon sok pénzed van akkor Stokke,és Recardo
2011. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi:Abc design
2011. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon van. Én nagyon szeretem. Kényelmesen elfér benne a baba mert nagy, mindenféle extra van hozzá, amik valóban hasznosak is, és 55000 ft volt. Annyi hátránya van, hogy 45 kg az önsúlya és ha betesszük a csomagtartóba, más nem fér be:)
2011. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Márka:

Az én kevencem a recaro, ha nagyon sok pénzünk lenne, ilyet vennék: [link]


Bár mondjuk akkor se biztos, hogy adnék ennyi pénzt babakocsira, de álomszép szerintem :)


Nagyon jó márka a peg perego, abc, bébé confort, quinny például.


Nekem graco van, nagyon imádom, már a második gyerekkel koptatom.


Elég eltérőek az igények, hogy kinek melyik babakocsi a megfelelő. Az előttem válaszolónak pl nagyon megfelelt egy 45! (komolyan ennyi a súlya? :o ) kilós bergon, na nálam az a legalja, sose vennék 7-8 kilónál nehezebb babakocsit, nekem az egyik legfontosabb, hogy könnyű legyen, legyen bolygókereke, tudjak vele vásárolni, tehát könnyen irányítható és elfér a sorok között. És úgy lehessen egy kézzel irányítani, hogy még magasabb járdára is fel tudjam tolni, tehát a két tolókarosak is kilőve nálam. Ez meg azért fontos, mert a nagyobbikom is kicsi még, fognom kell a kezét.

2011. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A sokak által batárnak nevezett nagy kocsink volt. Tako. Nagyon jó kocsi volt. A babák kényelmesen elférnek (kiterülhetnek) benne, nem kell úgy feküdniük, mint egy fadarabnak a most divatos mózeskosaras kocsikkal ellentétben. Pumpálható gumi kerekei vannak, szép halkan suhan az úton, nem csörög-zörög mint a hab/műanyag kerekűek. Nem mellesleg minden terepen ment ezerrel. Igaz, nem bolygókerekes volt, de már az új modelleket azzal gyártják, így ha most vennék kocsit, most is ezt a márkát venném. Nem olyan nehéz, kb 15 kiló, amire annyit szoktak mondani: van benne anyag. 8 éve 75ezer volt, ami azért valljuk be elég húzós volt.

Téli baba lévén az ismerősök Graco és PegPerego babakocsiban hordott ugyanekkora babái folyamatosan betegek és náthásak voltak, mert főleg a Graco huzata egy vicc: a szél átfújja és gyorsan fakul is. A Tako huzata vastag, színét nagyon jól megtartja többszöri mosógépben történő mosás esetén is.


A recaro kocsi tényleg szép, kár, hogy szürke és ilyen drága.


A Quinny-ről sokan mondták, hogy megbánták, mert kicsi a kosara, nem túl stabil, és a lábtartója sok babának kényelmetlen. Szóval néha a design a kényelem kárára megy.


Nekem anno a Mutsy tetszett még, de 230 ezer volt jó pár évvel ezelőtt.


Összefoglalva én ezek alapján döntöttem:

1. Télen, vagy nyáron születik a babád.

2. Milyen terepen használod (csak aszfaltos terület, vagy rosszabb utakon is).

3. A pénztárca határai.

4. Hány baba fogja használni. (Kistesónak is ez marad, vagy újat veszel majd neki is)

5. Kényelem a baba számára.

2011. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekunk britax markaju a babakocsink es nagyon szeretem.

Konnyu, teleszkopikus mind a 4 kereke nem csak a hatsok igy nem razkodik benne a baba kovesebb uton. Konnyen kinyithato es osszecsukhato, egy kezzel tolhato. En semikeppen nem akartam esernyore csukhatot mert ez jobb az utazasnal foleg repulon es a mi kocsinkba tokeletesen belefer (ford focus). En szeretem, hogy hatul nincs hatalmas nagy kereke. Szeles az uloresze igy telen sics osszepreselve benne a gyerkoc a sok ruha ellnere. Sajnos az ezelotti babakocsit ezert csereltuk le mert szuk volt az ulesresze.

Szeles az uloresze igy telen sics osszepreselve benne a gyerkoc.

2011. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11:44-es vagyok kerestem rolla kepet:


[link]

2011. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Coletto Austin (sztem mindegy, hogy 3 v. 4 kerekű, mindkettő uolyan stabil, a 3 kerék most divat. Nekem a 4 kerekű van és egyszerűen CSODÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!!!!!!!!!!!Imásom!!! Annyira könnyű kezelni, és közlekedni vele, minőségi, strapabíró, minden van hozzá alapból! és minden terepen könnyen irányítható!)


[link]


Most úgy látom, itt van a legjobb árban, még a hordozót is tartalmazza az akciós ár:


[link]

2011. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!