Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyesen lévő anyukák, ti...

Gyesen lévő anyukák, ti elmennétek dolgozni gyes mellett napi 4 órába 30. 000 forintért?

Figyelt kérdés
Ma voltam a munkahelyemen,érdeklődni,milyen lehetőségeim lennének,mert a gyerekeim előtt 12 órába dolgoztam,ami most már nem lenne jó.A fiam ovis,a kislányom még csak 2 éves lesz,de albérletben lakunk és nekem februártól lejár a gyed,a gyes meg nagyon kevés lesz.Ezért 8 órás munkakörre kérdeztem rá,de az igazgatónő csak 4 órásat tudott ajánlani,30 ezret keresnék+a gyes.Nem tudom,mi tévő legyek,még a párommal is meg kell beszélnünk.A kislányomat nem adnám bölcsibe,nagyszülők vigyáznának rá abban a 4 órában amig én távol vagyok.Vélemények?
2011. jan. 7. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés a pénz....de az sem rossz, ha négy órás állást kapsz, hisz marad idő a kicsire, a nagyi sem csavarodik be tőle napi nyolc órát...:) délután meg csak vele leszel. Ha nem kell bölcsibe adnod, mert a mama szuper rendes, én mennék. Jól fog jönni az a plusz pénz.
2011. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én elvállalnám, mert azért a 30e forint mégis csak annyi, mégha így is kevés a jövedelem, a gyes önmagában nagyon kevés. Még a bölcsiért sem kellene fizetni, én mennék.
2011. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék, már csak azért is, mert 4 óra meló nem olyan megterhelő és legalább addig is emberek között lennék, meg hát az az idő pont jó lenne, hogy visszarázódjak és 1 év múlva meg jöhet az igazi "kemény" meló :)

De természetesen csak akkor, ha a nagyszülőkben 100%-ig meg lehet bízni.

2011. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,bár többre számitottam,mint 3 válasz,azt gondoltam,biztos több anyuka is van ilyen cipőben,mint én.

Egyenlőre nem megyek dolgozni,megpróbálok valami itthon végezhető munkát,ha nem jön össze,akkor március 1.-jével kezdek dolgozni.

Valaki csinált már otthon végezhető melót?

2011. jan. 12. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 2. válaszoló vagyok. Én még nem találtam itthon végezhető munkát.
2011. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!