Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmennétek nyaralni egy 2...

Elmennétek nyaralni egy 2 évessel és egy 3 hónapos babával?

Figyelt kérdés

Balcsira mehetnénk, pici ház, önellátás. Apával már mindketten nagyon fáradtak vagyunk (ő azért mert sokat dolgozik,én meg azért mert egész nap egyedül vagyok az apróságokkal). Az a helyzet, hogy félek a sok cuccolástól, utazástól és attól, hogy az éppen keményen dackorszakát élő gyerekemmel hogy boldogulunk idegen környezetben. A főzést is nekem kéne megoldani, étteremhez nincs pénzünk, hamburgert meg nem adhatok mindig a gyereknek.

Nem tudom eldönteni, mi volna jobb: itthon maradunk apa szabadsága alatt és pihenünk, vagy nyaralunk a Balaton partján és jól elfáradunk. (Nagyszülők, barátok nélkül mennénk.)


2010. júl. 16. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
igy nem...
2010. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mia második gyerekkel az első évben azt csináltuk, hogy kivett Apa szabit, és akkor szabin voltunk, nem aludtunk sehol, de mindennap elmentünk valahová. Szerintem erre jobb az ősz, amikor lehet kirándulni a kicsikkel. Így volt pénzünk étteremre, nem kellett a szállást kifizetni. Nagyon jó nyaralás volt. Telefon kikapcsolva (Ápáé, ami állandóan csörög a meló miatt), akkor mentünk amikor kedvünk volt, volt, hogy csak fél napra. Vittünk szendvicset, stb...
2010. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is így vagyunk ezzel!De találtunk Balcsin egy nagyon jó szállást.50 ezer forint 2-főnek 6nap 5-éjszaka félpanzióval!Ja!Siófok,Ezüstpart..Gyerekeknek ingyen van..Mi oda megyünk Augusztus 1-jén..
2010. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát így NEKED nem lesz pihenés,DE a gyerekek biztos hogy élvezik,és talán jó nagyokat alszanak az élmények miatt!VISZONT mivel a "meló" otthon is igyis-ugyis megvan,már csak a környezetváltozás is jót tehet,és feltölthet téged is.És gondolom apa is tud segíteni,hogy neked se csak meló legyen.Én elindulnék :)
2010. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább a Balatonnál lennék, úgyhogy elmennék.
2010. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kedves 10:32-es válaszoló van ott még szabad hely ahová mentek?
2010. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen,van még szabad hely!Persze nem valami 5*-os luxus,de nekünk teljesen megfelel..Ha esetleg Ti is jönnétek,akár még megis ismerkedhetnénk!:DGyerekek vannak?

Írj,hogy sikerült-e..Mi 1-jén megyünk..

[link]

2010. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek nyugodtan. Én még soha nem is voltam úgy nyaralni, hogy lett volna ellátás, és igazából nem fárasztóbb, mint otthon, sőt. Mi tegnap jöttünk meg a nyaralásból, hát a főzés kb annyi volt, hogy virslit főztünk, csöves kukoricát, vagy elmentünk lángost enni. De azt is meg lehetett volna csinálni, hogy a rendőrség éttermében befizetünk menüre, azt éthordóban haza is hozhattuk volna, vagy ott is meg lehetett volna enni. Az nem éttermi ár, kb. ennyiből főzök én is itthon. Mondjuk nem fizettük be végül, mert néztem, hogy olyan kaják vannak, mint paradicsomos húsgombóc, meg káposztás tészta, és hasonlók, amiket ki nem állhatok, de nem szakadtam meg a főzésben így sem. Ezen kívül mást nem is nagyon csináltam, ami házimunka lenne. Mármint azon kívül, hogy a gyereklábakról ottmaradt homokot időről időre összesöpörtem :) Lent voltunk szinte egész nap a parton, így még koszt sem csináltunk a lakásban.

És ha mostanában mennétek, akkor tényleg ne hagyjátok ki, isteni a víz! Ezt a meleget amúgy sem lehet nagyon máshogy elviselni, én legalább is nagyon szenvedek mióta hazajöttünk.

2010. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elmennénk!

Szuper lesz! A 2évesed imádni fogja a sok pancsit, a picúrinak most még csak az a fontos, hogy te ott legyél vele! Szerintem kár lenne kihagyni!

2010. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
[link] Ezt is nézd meg. Pár éve voltunk a legolcsóbban, igaz nincs Tv és hűtő a szobákban, de van reggeli, és félpanzió is kérhető.
2010. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!