Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor és milyen ruhákat...

Mikor és milyen ruhákat vegyek tavaszra a lányomnak? Novemberben született, most hord 62-est.

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Játszóruhát bentre nadrágot felsőt 5 -5 db-ot hosszú újjút.

kimenőset farmert v. kordnadrágot akár kantárosat is 3-db

pulóver kis kardigán 2 db

tavaszi kabátot béleltet 1 db

sapkát 2 db


csini ruhát 1 db-harisnyát hozzá.

bármikor 68-asat vegyél az biztos jó lesz rá!

2011. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

68 jó lesz rá tavasszal.

4-5-6-7 hónapos lesz a babád, ilyenkor sokan össze-vissza öltöztetik a babájuk, úgy értem, hogy valami ilyenkor még jobban szereti rugdalózóba öltöztetni a babáját, valaki már jobb szereti a nadrág-póló verziót.

Én a kényelmes nadrág póló verziós anyuka vagyok.

Úgyhogy ezt neked kell eldönteni február- március környékén, hogy veszel még rugikat, vagy inkább már más típusú ruhácskákat.

Az én babám most nő bele a 68-ba, ő okt. végén született. Pár rugi itthonra (pizsinek), nappal néhány mackónaci és póló (persze alatta body), kintre néhány puha anyagú kényelmes nadrág és kardigán. Lehet hogy már elkezd kúszni tavasszal, azt jobban tudnak tapadókorongos zokniban :) mintha csak csúszkálnának :)

2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!