Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes lehetek? (Május...

Hány hetes lehetek? (Május végén született a kisbabánk, majd szeptemberben és októberben is megjött (nem pontosan). Novemberben teszteltem többször, negatív volt, december elején is negatív, most viszont januári teszt pozitív.

Figyelt kérdés
Az előző terhességnél végig hánytam az első trimesztert, most is van kevés émelygés, meg nagy fáradtság, főleg ellátni a picurt. )
2011. jan. 13. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max 6 hetes, mert a dec elejeit ha korán csináltad, (és feltéve ha már akkor is terhes voltál) nem mutathatott ki még semmit.
2011. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5-6 hetes. Mikor lett pozitív teszt? Mert kb akkor lehettél 4 hetes.

menj el dokihoz, minél előbb, mert a petezsákból, illetve, hogy van-e már benne valaki, vagy szívpulzálás van-e, meg tudja mondani, hogy hány hetes vagy. De minél előbb mész, annál pontosabb lesz az eredmény.

(velem úgy volt, hogy nov. 25-én negatív volt a teszt, nov 29-én már pozitív. Nekem megjött szülés óta szept 17-én és okt 21-én.

Most 11+0 hetes vagyok, de mi is csak az uh szerint tudjuk. (első uh-on üres petezsák volt, majd a következőn, 10 nap múlva, már szívpulzálás is :))


Gratulálok!

2011. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

persze, egyértelmű, hogy megyek orvoshoz :)


mikor szültél kedves utolsó válaszoló?

egyébként én is néhány hetesnek tippelem, bár néha úgy érzem, mintha mozogna már. de lehet, hogy hallucinálok :)

2011. jan. 13. 13:47
 4/4 A kérdező kommentje:
ja,és 01.11-én lett pozitív a teszt délután (tehát nem az első vizeletből), tehát tuti, hogy baba, de reggel csinálok még egyet a biztonság kedvéért, és majd úgy kérek időpontot az orvoshoz.
2011. jan. 13. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!