Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol szoktátok előhívatni a...

Hol szoktátok előhívatni a képeket a babátokról? Személyesen vagy interneten? Mennyi képet szoktatok előhívatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Személyesen szoktam előhívatni, pendrive-on viszem be. De egyszer kipróbálom az internetes lehetőséget. Kb 3-5 havonta hívatunk elő képeket, elég sokat, mert szét szoktuk osztani egy részét, kapnak a nagyszülők, rokonok, barátok is egyet-kettőt.

80-100 db-ot szoktunk rendelni.

2011. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Interneten, a Rossmannál. Ált. 40-50 képet rendelünk egyszerre.
2011. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossmannban hívattam elő legutóbb 100 kép volt/1990 ft.

Otthon nem éri meg.


most éppen 900 képet kellen előhívatni:-))

2011. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre 100at szoktam mert 100db felett akciósabb az ár a dmnél is és a rossmannál is. Legutóbb a rossmannban hívattam elő. neten adtam le a rendelést.
2011. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossmann, szintén netről küldöm be. De nem sokat szoktam előhívatni, gépen van minden, illetve cédére kiírva. Kb. évente kiválogatok 20-25 képet, ezeket előhívatom, ezek mennek az albumban, és kb. ennyi.
2011. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!