Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felicitas mit szeretne, ha...

Felicitas mit szeretne, ha személyesen kijönnek hozzánk?

Figyelt kérdés
A Felicitas-tól hívtak tegnap, hogy ma kijönne valaki tőlük és adna valami ajándékot. Gondolom, hogy nem csak erről van szó, gyanítom, hogy valami pénzügyi szolgáltatást akarnak megint ránk sózni. Kicsit elegem van, mert amióta a lányom megszületett, minden héten hivogat valamelyik bank az ajánlataival, miközben én is bankban dolgozom tehát megoldom házon belül, ha akarok valamit. Most viszont jó lenne felkészülni, szerintetek biztosítást akarnak ránk sózni vagy másról van szó?
2011. júl. 20. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha jól emlékszem biztosításokat akarnak ránk sózni, élet meg lakás ha jól emlékszem. Aegon-osok.

Engem is sokat zaklattak kezdetben.

Már 1 éve nem hallok felőlük szerencsére:-)

Nekem már 2 éves a kisfiam.

2011. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám nem akartak személyessen kijönni, lehet, hogy csaló és felméri a lakást, hogy később ha nem vagy otthon mit lehet lellopni.

Menj be te az irodájukba, ne engedj be idegeneket a lakásba!

2011. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 gyermekem van, de soha nem hívtak a felicitas-tól, hogy kijönnének hozzánk. Én biztos nem engedném be, egyrészt mert nem vagyok kíváncsi hogy mit akarnak ránk sózni, másrészt ki tudja hogy tényleg onnan jönnek...

Nyugodtan mondhattad volna hogy ne jöjjenek.


Ha mégis mennek, írd majd meg hogy mit akartak!

Minden jót! :)

2011. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Hozzám is személyesen jöttek, úgyhogy egyáltalán nincs kizárva, hogy Ők lennének. Telefonon kértek időpontot, hogy mikor lenne nekem alkalmas.

A keze tele volt Aegon-os papírokkal, így látszódott, hogy tényleg onnan jött, meg már a lépcsőházban nyomta a sódert a biztosító cégükről.

2011. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Időközben volt itt a fickó, csak nem tudtam írni. Na szóval biztosítás ügyben jött tényleg, amúgy nem az AEGON-t hanem az ING-t ajánlotta.

2011. júl. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!