Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eü-ben dolgozó anyukák!...

Eü-ben dolgozó anyukák! Hogyan lehetséges felnevelni a gyerekeket ilyen kevés fizetés és ilyen sok munka mellett? Ti hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia !Én szülésznő vagyok,a szüleim segítsége nélkül nem is tudom, hogyan boldogulnánk,mert én 12 órázom,a férjem pedig gyakorlatilag egész nap távol van,így ha betegek a gyerekek,vagy nem érünk oda értük az oviba,bölcsibe anyukámék segítenek.

Az anyagiakról pedig:így,hogy műszakozom elegendő a megélhetéshez,de a férjem keresete is hozzáadódik ami kb ugyanannyi mint az enyém,nem mondom,hogy dúskálunk,de nem is nélkülözünk.

2011. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem veszed tolakodásnak, megkérdezhetem, hogy mennyit keresel? És, hogy diplomás szülésznő vagy-e?
2011. jan. 13. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!