Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor lett biztos abban,...

Ki mikor lett biztos abban, hogy na most szeretnék gyereket? én egyszer nagyon szeretnék egyszer meggondolom magam, most megint jó lenne, csak félek elkapkodom, férjnél vagyok neki mindgey mindig csak azt elhallom semmi megerősítés

Figyelt kérdés
27 éves vagyok
2011. jan. 14. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy én működöm.

25 éves, 16 hetes terhes vagyok.

Nem akartam soha annyira kifejezetten anyuka lenni, gondoltam majd egyszer megtörténik, de egy annyira távoli dolognak tűnt, mint a klimax. (összeegyeztethetetlen példa:)

Megismertem az apukát, és mint akit fejbe vertek...teljesen megváltoztatott...egyszerűen azt éreztem, hogy ettől a férfitől nekem gyerek kell...

Ő pont így volt vele...össze is hoztuk, pedig nem terveztük:)

De gondolom ez mindenkinél másképpen alakult. Viszont abban én nem hiszek, hogy elérkezett az idő / most már biztos jó anya leszek / ez a tökéletes időpont, és anyagi helyzet etc...ilyenek nincsenek. Kérdés mindig akad, és marad benned, ha tervezett, ha nem.

2011. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!