Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítene valaki? ilyen nőgyógy...

Segítene valaki? ilyen nőgyógyászt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Olyan nőgyógyászt keresek, aki nem "ítéli el", nem bunkó azzal a beteggel szemben, aki abortuszt szeretne végrehajtani.

Ne ítélkezzetek kérlek! Csak ha van valami jó, kedves nőgyógyász ismerősötökPesten, akinél esetleg abortusszal voltatok egyszer bent, akkor írjátok meg!

Köszönöm!


2011. jan. 14. 19:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Elírtam elnézést!

Milyen nőgyógyászt akartam kérdezni.

2011. jan. 14. 19:07
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én dr.Mészáros Lászlót ajánlanám.

Kedves, megértő, humoros doki.

Van magánrendelője, de egyébként a Szent István kórházban dolgozik.

A kórházról is csak jókat tudok mondani.

Nekem csinált már abortuszt, nála szültem, és még fogok is!

Cím:Bp.1182.Üllői út 659.A Szabina gyógyszertár felett.

Kedd:15-18

Szerda:15-18

Csütörtök:15-18

Időpontot kell kérni!

06/1-292-2757

Ha tudok még segíteni, írj!

És itt a lelki részére gondolok.Ne egyedül csináld végig!

2011. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
segiteni nem tudok csak orulok hogy vegre valaki tanacsot ad es nem itelkezik
2011. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ebbe a kategóriába írtad be a kérdésedet?

SZeretnéd esetleg megtartani?

2011. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen!

Igen jólesne lelIkileg is a segítség, de ha megkaphatnék egy e-mail címet, akkor oda leírnám pontosabban, hogy miért írtam ilyen kérdést. Bevagyok eléggé pánikolva, de remélem nem lesz semmi gond!:) Mindenesetre a doktor úrnak a nevét felírom és megfogom keresni ha úgy alakul..:( Köszönöm tényleg! :)

2011. jan. 14. 22:26
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is örülök, hogy nem ítélkeztek hanem inkább tanácsot adtok. Az mindig jól jön.

1. hozzászóló, írjak privát e-mailt?


Szerintetek a terhesség tünetei már megmutatkozhatnak fogantatás után az 5. napon? Én ettől vagyok bepánikolva nagyon. Fáj a mellem és nagyobb lett, mintha a menszesz előtt lennék..De csak 9 nap múlva kéne megjönnie.Lehetséges ez, holy ilyen hamar legyen egy tünet?pl.: mellfeszülés. Nekem nem nagyon szokott a mellem fájni, ezért is izgulok.:-(

2011. jan. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!