Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első babánkat várjuk és...

Első babánkat várjuk és április 27-re?

Figyelt kérdés
A védőnőtől kaptam egy listát hogy miket kell megvennem, de nem tudom pontosan hogy egy áprilisi babának milyen ruhák kellenek?tudnátok nekem ebben segíteni?Köszönöm szépen!25/L
2011. jan. 16. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
:)Gratulálok!Először is az a kérdés hogy fiú vagy lány lesz és ennek alapján válogass
2011. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hihi,én is akkorra vagyok kiírva:)

Mi úgy vásároltunk ruhákat,hogy vegyesen,melegebb rugdalózókat is meg vékonyabbakat is,meg bodykat hosszú és rövid ujjasat is. Szóval kb. a fele téli babának való, a fele nyárira,de igazából mindenből csak két-három darabot,mert ha itt lesz már,akkor anyu is el tud menni és az igényekhez mérten venni párat,ha szükséges lesz.

Nem tudom mennyire hasznos mondjuk,mert nálunk is első baba:D

2011. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan gyorsan ki fogja nőni, nálunk 1 méret 1 hónap volt. Először vegyél kb. 4-6 darabot belőlük. Hosszúujjú body, rövid ujjú body és rugdalózó, ezekből. Aztán 1 hónap után majd látod, meg gondolom kaptok is majd ruhákat. Kell kocsikabát is, az végülis egy vastagabb kardigán, 2 rétegű anyaggal. Ha kicsit nő, akkor már általában nem tipegőt adunk rá. Nálunk kisfiú és nadrág, pulcsi, dzseki, ilyeneket adtam rá. Nyáron meg egy body is elég lesz, rá egy textil pelus, én még sokáig zoknit is adtam rá, hideg volt a lába sokszor.
2011. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én május 1-jére voltam kiírva.

Az első hetekben hosszú ujjú body és ujjatlan rugdalózó volt leggyakrabban a kislányomon. Voltak hosszú ujjú rugdalózói is, azok alá rövid ujjú bodyt adtam. A lényeg az volt, hogy a karján is legyen egy réteg ruha. Az 56-os méretet pontosan 6 hét alatt kinőtte. (55cm-rel született) Volt neki még vékonyabb pamutsapkája is, de egy-két hetes koráig tettem a fejére, utána a nyári kis kalapok, sapkák következtek.

A 62-es ruhái már nyári darabok voltak.

2011. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Az az igazság, hogy sajnos a 20. heti uh-on a dokinak nem volt ideje megnézni hogy milyen nemű,pedig törökülésben feküdve ült :),így februárban lesz a köv. uh-unk, ahol már nagyon kíváncsi vagyok hogy megmondják!De amint megtudom megírom! :)

2011. jan. 17. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, ha rugdalózót veszel, hogy könnyen ráadható legyen. Mi kaptunk olyat, hogy a hátán keresztbe és hosszába volt patentos, egyszer sem adtam rá. Olyan pici babát én nem tudom hogy lehet hason öltöztetni.

Mert ugye rá is kell adni és minden szopi előtt tisztába is kell tenni, szóval sokszor kell kibontani az első hónapokban. Szerintem bodyból a fehér tökéletes, én sokszor összekentem kakival és azt egyszerűbb volt fehéríteni.

2011. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam vizsgálaton, és azt mondta a doki hogy ne vegyem készpénznek, de úgy látja hogy kislány lakik a pocimban. :)de 3 hét múlva megint megyek..hátha biztosabbat tud mondani..de megint nem olyan pózban helyezkedett el: hason feküdt fejjel lefelé.. :)
2011. jan. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!