Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "manipulálni",...

Hogyan lehet "manipulálni", hogy több pénzt kapjak, ha több mint 2 két év múlva születik a következő baba?

Figyelt kérdés

Mert hogy ha GYES alatt születik a kistesó, akkor már csak GYES jár továbbra is. Lehet hogy rosszul emlékszem , de olvastam olyat is, hogy felcserélhetem: a GYESt igénylem előbb, tehát a TGYÁS után, aztán egy év múlva GYEDet. VAgy nem jól tudom? Amúgy meg a munkahelyemen nem tudnék semmit variálni, mert csak azt nézik, nekik mi a jó. Tehát semmi olyanban nem reménykedhetem, hogy újra Tgyással kezdjem, meg ilyesmi. Táppénzre meg nem hiszem hogy kiírnának terhesen, ha úgyis Gyesen vagyok.

Szóval tudtok valami lehetőséget arra, hogy ne kelljen anyagi okokból siettetni a következő babát?


2009. febr. 2. 09:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!