Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az úszópelenkára...

Szerintetek az úszópelenkára felkell húzni a fürdőgatyót az Agárdi vagy Siófoki termálfürdőbe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi Velencén voltunk az új szálloda fürdőjében, és ott nem kell, szerintem sehol sem.

Minek is?

Amúgy ajánlom a velencei fürdőt, kisgyerekkel nagyon jó, hétköznap nem is voltak sokan, gyönyörű tiszta, stb. Szerintem sokkal jobb, mint az ágrdi, ott is voltunk többször.

2011. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösyke az én fiam 20 hónapos de tud szólni ha akar h pisilni v kakilni kell és nem tudom h fontos e az uszópelus,mert még sosem használtunk és voltunk tengernél nyaralni ott sem volt gond ,nem is kellett meg olvastam h a pisi kimegy belöle.Ő meg csak itthon kakil idegen helyen nem.
2011. jan. 20. 15:21
 3/9 A kérdező kommentje:
és milyet érdemes venni ha 2 van 3 órára akarunk menni,mert egy csomaggal nem olyan olcsó gondolom,3-5 darabot meg nem tudom h lehet e venni valahol?
2011. jan. 20. 15:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Van eldobható, meg nem eldobható is. 1.500 ft egy csomag eldobható pelus. hát azt annyiszor kell cserélni, ahányszor kimegy-bemegy. vagyis elvben vissza lehet rá rakni, de nagyon nem tetszik neki a hideg pelus, ha azt adod vissza.

kell az úszós, mert ha nincs rajta, és mégis belekakil, neked kell kifizetni a medence tiszításának díját.

és ráadásul a sima nem is jó rá, mert nagyon megtelik vízzel, és nehéz lesz.

2011. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és hol lehet venni nem simát,tescoba esteleg?
2011. jan. 20. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg van, bár télen nincs olyan nagy választék, meg az is lehet, hogy pont nem tartanak.

De szokott lenni. Mindenhol. dm, tesco, stb.

2011. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi itt lakunk Siófok mellett. Itt nem kell fürdőgatyó az úszópelusra. Huggies úszópelust szoktam venni a lányomnak, 22 hónapos, 10 db van egy csomagban ha jól emlékszem és 1500 ft. Tescoban, auchanban tudsz venni.
2011. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösy mindekniek!
2011. jan. 21. 13:25
 9/9 A kérdező kommentje:
syasztok! kösy mindenkinek a segítséget Siófokon voltunk Huggies úszó pelust vettünk 1800ft,de csak 1 dbot használtunk.de nagyon jó volt és a kisfiam nagyon élvezte azóta is azt mondja _kancsó elfogyott a víz_.
2011. jan. 25. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!